Diskeeper Professional Edition indir Diskeeper Professional Edition 20.0.1302

skeeper18Professional.exe
39 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Yeni adı DymaxIO,Diskeeper, temel olarak bir bilgisayar sistem denetleyicisidir. Sisteminizde herhangi bir nedenle yavaşlama meydana geldiğinde program otomatik olarak devreye giriyor ve sorunu düzeltiyor. Disk birleştirici özelliği ve dosya yönetim paneli de bulunan bu kullanışlı program her türden kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde. Programın sonuçları ayrıntılı olarak verebilme özelliği sayesinde sisteminiz hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmanıza olanak sunuyor. Diskeeper programı ile disk sürücüleriniz ve sisteminiz koruma altında.
Diskeeper Professional Defrag, Windows sistemlerinin yeni sistemlerden daha hızlı çalışmasını sağlayan 1 numaralı yardımcı programdır. Yavaş bilgisayarınızdan bıktınız mı? Hızlı hızlandırın. Milyonlarca güvenilen Diskeeper'in patentli yazılımı, SSD'lerde ve HDD'lerde gerçek zamanlı olarak parçalanmayı önler VE ateşli okumaları boşta iken önbelleğe alır, şaşırtıcı performans için kullanılabilir DRAM.

Diskeeper Avantajları: Yeni Windows performansından daha hızlı. Performans kaybına neden olan parçalanmayı proaktif olarak önler. Boşta, mevcut DRAM'den sıcak okumaları önbelleğe alır. Doğru Ayarlayın ve Unutun yönetimi. Yeniden başlatma gerekmez. Artan güvenilirlik. PC'nizden daha uzun ömür elde edin.
Diskeeper Professional Edition

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı