DirectX 9.0c indir - - indirBak


DirectX 9.0c indir DirectX 9.0c 9.0c

dxwebsetup.exe
35.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Microsoft un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz. Yine de son çıkan ekran kartlarından en iyi performansı almak ve tüm özellikleriyle kullanmak için sisteminizde muhakkak olması gereken bir Microsoft sistem eklentisi. Ayrıca standart sürüme ek olarak bu SDK sürümü ile, DirectX tabanlı uygulamalar da geliştirebiliyorsunuz.

Programın Yeni Sürümünün Özellikleri :

# DirectX Kodu Haziran Güncelleme paketi# Direct3D eklentileri Kütüphanesi# Araçlar, uygulamalar, örnekler ve belgeler# DirectX 9.0c sistem çalıştırılabilir dosyaları (oyunları ve bu tabanlı uygulamaları çalıştırabilmek için)# DirectX 9.0 uygulama geliştirme arabirimi (SDK ile)# DirectX, C++ ve C# tabanlı geliştirmeler için örnek uygulamalar, kodlar, araçlar ve kaynak kodları

Not : DirectX 9.0c paketi Windows XP tabanlı olarak geliştirilmesine rağmen Windows 98 ve ME üzerinde de kurulup kullanılabilir. Ancak yeni nesil DirectX sürücülerinden tam performans alabilmeniz için Windows XP ya da üstü bir işletim sistemine geçmeniz tavsiye ediliyor.


Etiketler:

DirectX 9.0c indir



Microsoft Ali BAYIR
DirectX 9.0c


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı