Desktop VLocker logo Desktop VLocker 1.0.0.0

Desktop%20VLocker.rar
106 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Desktop VLocker, bilgisayarınızın masaüstüne erişimi engelleyen oldukça kullanışlı bir uygulama olarak belirlediğiniz şifreyi bilmeyen kişiler dışışındakilerin bilgisayarınıza erişimini engeller.

Bilgisayar başından kısa süreliğine veya belirli bir süre ayrılacağınız zaman programı kullanarak masaüstünüzü kilitleyerek, kendi özel ve kişisel belge ve dökümanlarınıza erişimi kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Belirlediğiniz şifreyi kullanarak dilediğiniz an masaüstünüzü kilitleyebilir, aynı şifreyi girerek istediğiniz an kilidi açabilirsiniz.

Özellikle iş yerleri ve kalabalık ortamlarda kullanılan bilgisayarlar için ideal olan program, kişisel bilgi ve belgelerine ulaşılmasını istemeyen kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Alternatif masaüstü kilit programlarından farklı olarak, kilit ekranında görünmesini istedğiniz resmi belirleyerek, şeffaflık oranını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Windows başladığında otomatik olarak çalıştırmak isterseniz bunu da ayarlardan işaretleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak programı indirdikten sonra şifre belirleyip, kilit ekranı için fotoğraf seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın, aile bireylerinizin yada iş arkadşalarınızın bilgisayarınıza erişip istemediğiniz belge veya dökümanlarını engellemek için kesin çözüm olan Desktop VLocker'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Desktop VLocker Resimli Anlatim


A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Asterisk Password Decryptor

Asterisk Password Decryptor

asterisk şifr gösterme
ZHPDiag

ZHPDiag

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme
RogueKiller

RogueKiller

Kötü Niyetli Yazılım Engelleme
Romaco Timeout

Romaco Timeout

bilgisayar şifreleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama