Dayflash logo Dayflash 1.0.9

ios
82.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Fotoğraf ve kısa video paylaşımını daha hızlı ve eğlenceli hale getirin.PAYLAŞ, KEŞFEDİN ve BAĞLANTI Fotoğrafları paylaşın ve etiketsiz keşiflerin tadını çıkarın; hesabınıza bir kez anahtar kelimeler ekleyin, o kadar.

Anahtar kelimeyle çalışan arama ve keşif, ilgi alanlarınız ve anahtar kelimelerinizle eşleşen kişileri keşfetmenizi ve bunlarla bağlantı kurmanızı kolaylaştırır (etiket yok!)

Fotoğrafları benzersiz ve sürükleyici tam ekran görüntü görüntüleme biçiminde paylaşın; fotoğraflarınızın eskisinden daha güzel ve gerçekçi görünmesini sağlar.

 Kronolojik Ev beslemenizde takip ettiğiniz kişilerin en son fotoğraflarına bakın (algoritma yok ve artık eksik posta yok!)

 Camera Roll'unuzu karıştırmadan tonlarca tam ekran fotoğraf ve video çekin (1080p).
Bir dokümanda gezinme ve bir fotoğraftan hoşlanmak için hızlıca kaydırmak ve kaydırma yerine Ana sayfa beslemenizden dokunmak gibi kolay hareketlerle fotoğrafları görüntülemek ve sevmek için daha hızlı ve daha sürükleyici bir yolun tadını çıkarın.

 Anahtar kelimelerinizle eşleşmesini isteyebileceğiniz hesaplardan bugün yayınlanan fotoğraf ve videoların gerçek zamanlı yayınını keşfedin.

 Beğeni, geri dönüş ve yorumlar verin ve alın; ve sevdiğiniz hesapları takip edin.

24 saatlik Dayflash'ınıza fotoğraf ve video gönderin; en sevdiğiniz görüntüleri daha sonra profil kılavuzunuza sabitleyin.
Dayflash Dayflash Dayflash


Camu

Camu

iphone fotoğraf çek ve paylaş
Image Editor Lite

Image Editor Lite

iphone resim düzenleme
Tribe

Tribe

iphone için video sohbet uygulaması
Camera360 Ultimate

Camera360 Ultimate

ios kaliteli fotoğraf çekme
TimerCamera

TimerCamera

iphone fotoğraf çekme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı