Dayflash indir Dayflash 1.0.9

94436?mt=8&ign-mpt=uo%3D4
82.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Fotoğraf ve kısa video paylaşımını daha hızlı ve eğlenceli hale getirin.PAYLAŞ, KEŞFEDİN ve BAĞLANTI Fotoğrafları paylaşın ve etiketsiz keşiflerin tadını çıkarın; hesabınıza bir kez anahtar kelimeler ekleyin, o kadar.

Anahtar kelimeyle çalışan arama ve keşif, ilgi alanlarınız ve anahtar kelimelerinizle eşleşen kişileri keşfetmenizi ve bunlarla bağlantı kurmanızı kolaylaştırır (etiket yok!)

Fotoğrafları benzersiz ve sürükleyici tam ekran görüntü görüntüleme biçiminde paylaşın; fotoğraflarınızın eskisinden daha güzel ve gerçekçi görünmesini sağlar.

 Kronolojik Ev beslemenizde takip ettiğiniz kişilerin en son fotoğraflarına bakın (algoritma yok ve artık eksik posta yok!)

 Camera Roll'unuzu karıştırmadan tonlarca tam ekran fotoğraf ve video çekin (1080p).
Bir dokümanda gezinme ve bir fotoğraftan hoşlanmak için hızlıca kaydırmak ve kaydırma yerine Ana sayfa beslemenizden dokunmak gibi kolay hareketlerle fotoğrafları görüntülemek ve sevmek için daha hızlı ve daha sürükleyici bir yolun tadını çıkarın.

 Anahtar kelimelerinizle eşleşmesini isteyebileceğiniz hesaplardan bugün yayınlanan fotoğraf ve videoların gerçek zamanlı yayınını keşfedin.

 Beğeni, geri dönüş ve yorumlar verin ve alın; ve sevdiğiniz hesapları takip edin.

24 saatlik Dayflash'ınıza fotoğraf ve video gönderin; en sevdiğiniz görüntüleri daha sonra profil kılavuzunuza sabitleyin.
Etiketler: Dayflash indir , fotoğraf ve video paylaşma , fotoğraf çek paylaş ios için

Anthony Morgan indir Bak
Dayflash indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu