Cyber Hunter indir Cyber Hunter 0.100.395

android
63 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Tüm Gezenlere Açık Mektup

Sevgili Wanderer,
Hoşgeldiniz.
Biz Cyber ??Hunter geliştirme ekibiyiz. Her şeyden önce, lütfen oyunumuzu tanıtmamıza izin verin.
Cyber ??Hunter, yeni nesil, rekabetçi bir sanal mobil oyun. Hayatta kalma, çekim, keşif, beceri ve daha birçok şey dahil, parkour dahil olmak üzere birçok farklı öğeyle doludur! Kısacası, yepyeni bir oyun deneyimi. Oyun, beyin-bilgisayar arayüz teknolojisi son derece gelişmiş hale geldikten ve insan uygarlığının, bu sırada büyük olayların ortaya çıkmaya başladığı evrimsel bir sıçrama yaşadıktan sonra geleceğimizin hikayesini anlatıyor. Adalet, kötülüğe karşı karşıyadır. Eski yeniye karşı duruyor. Muhafazakârlık güçleri radikalizmle çatışıyor.
Bu sanal dünyada, tüm kahramanlarımız ve kahramanlarımız, kuantum küpleri sayesinde kuantum küp enerjisini ihtiyaç duydukları herhangi bir taktik destek cihazına dönüştürme yeteneği sayesinde ?süper güç? elde ettiler. Optik Kamuflajdan Kuantum Engellere, sizi yaklaşan düşmanları uyaran bir dedektörden, takım arkadaşlarını iyileştiren tıbbi bir cihaza; bir şey ve her şey sizin tarafınızdan inşa edilebilir ve hepsi bu kadar değil. Stratejinize herhangi bir savaşta en fazla yardımcı olacağını düşündüğünüz becerileri seçebilirsiniz.
Dikey bir savaş konsepti bile yarattık. Tırmanma, kayma ve yuvarlanma dahil parkour özellikleriyle oyuncular dağlar, bataklıklar ve çöller dahil çeşitli arazilerde dikey savaşlar yaşayabilirler. Bu oyunda, savaşlarınızı barındıran arena sadece büyük, düz bir harita değil, aynı zamanda gökyüzünde uçup yeraltında hareket edebileceğiniz bir dünya. Ayrıca dünyaya dağılmış çok sayıda keşif noktası yarattık. Burada, yeni becerilerin ve silahların kilidini açmak için E-Cores bulma şansı ile çöldeki tapınakları keşfedebilirsiniz. Yok edilen robotların arasında, tırmanma hızınızı büyük ölçüde artıran eldivenler de bulabilirsiniz.
Cyber Hunter Cyber Hunter Cyber Hunter Cyber Hunter


Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
Art of War: Legions

Art of War: Legions

android için ordu yönetme bölüm geçme
FarmVille 2

FarmVille 2

FarmVille çiftlik oyunu
The Grand Mafia

The Grand Mafia

mafya çete savaşları oyunu
Stunt Truck Racing

Stunt Truck Racing

android fizik tabanlı yarış oyunu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı