Cyber Hunter indir Cyber Hunter 0.100.363

id=com.netease.lztgglobal
63 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 1
hayatta kalma oyunu; Tüm Gezenlere Açık Mektup

Sevgili Wanderer,
Hoşgeldiniz.
Biz Cyber ??Hunter geliştirme ekibiyiz. Her şeyden önce, lütfen oyunumuzu tanıtmamıza izin verin.
Cyber ??Hunter, yeni nesil, rekabetçi bir sanal mobil oyun. Hayatta kalma, çekim, keşif, beceri ve daha birçok şey dahil, parkour dahil olmak üzere birçok farklı öğeyle doludur! Kısacası, yepyeni bir oyun deneyimi. Oyun, beyin-bilgisayar arayüz teknolojisi son derece gelişmiş hale geldikten ve insan uygarlığının, bu sırada büyük olayların ortaya çıkmaya başladığı evrimsel bir sıçrama yaşadıktan sonra geleceğimizin hikayesini anlatıyor. Adalet, kötülüğe karşı karşıyadır. Eski yeniye karşı duruyor. Muhafazakârlık güçleri radikalizmle çatışıyor.
Bu sanal dünyada, tüm kahramanlarımız ve kahramanlarımız, kuantum küpleri sayesinde kuantum küp enerjisini ihtiyaç duydukları herhangi bir taktik destek cihazına dönüştürme yeteneği sayesinde ?süper güç? elde ettiler. Optik Kamuflajdan Kuantum Engellere, sizi yaklaşan düşmanları uyaran bir dedektörden, takım arkadaşlarını iyileştiren tıbbi bir cihaza; bir şey ve her şey sizin tarafınızdan inşa edilebilir ve hepsi bu kadar değil. Stratejinize herhangi bir savaşta en fazla yardımcı olacağını düşündüğünüz becerileri seçebilirsiniz.
Dikey bir savaş konsepti bile yarattık. Tırmanma, kayma ve yuvarlanma dahil parkour özellikleriyle oyuncular dağlar, bataklıklar ve çöller dahil çeşitli arazilerde dikey savaşlar yaşayabilirler. Bu oyunda, savaşlarınızı barındıran arena sadece büyük, düz bir harita değil, aynı zamanda gökyüzünde uçup yeraltında hareket edebileceğiniz bir dünya. Ayrıca dünyaya dağılmış çok sayıda keşif noktası yarattık. Burada, yeni becerilerin ve silahların kilidini açmak için E-Cores bulma şansı ile çöldeki tapınakları keşfedebilirsiniz. Yok edilen robotların arasında, tırmanma hızınızı büyük ölçüde artıran eldivenler de bulabilirsiniz.

Cyber Hunter 0.100.363,hayatta kalma oyunu


Etiketler: Cyber Hunter indir, hayatta kalma oyunu, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu