Cyber Hunter indir Cyber Hunter 0.100.395

android
63 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Tüm Gezenlere Açık Mektup

Sevgili Wanderer,
Hoşgeldiniz.
Biz Cyber ??Hunter geliştirme ekibiyiz. Her şeyden önce, lütfen oyunumuzu tanıtmamıza izin verin.
Cyber ??Hunter, yeni nesil, rekabetçi bir sanal mobil oyun. Hayatta kalma, çekim, keşif, beceri ve daha birçok şey dahil, parkour dahil olmak üzere birçok farklı öğeyle doludur! Kısacası, yepyeni bir oyun deneyimi. Oyun, beyin-bilgisayar arayüz teknolojisi son derece gelişmiş hale geldikten ve insan uygarlığının, bu sırada büyük olayların ortaya çıkmaya başladığı evrimsel bir sıçrama yaşadıktan sonra geleceğimizin hikayesini anlatıyor. Adalet, kötülüğe karşı karşıyadır. Eski yeniye karşı duruyor. Muhafazakârlık güçleri radikalizmle çatışıyor.
Bu sanal dünyada, tüm kahramanlarımız ve kahramanlarımız, kuantum küpleri sayesinde kuantum küp enerjisini ihtiyaç duydukları herhangi bir taktik destek cihazına dönüştürme yeteneği sayesinde ?süper güç? elde ettiler. Optik Kamuflajdan Kuantum Engellere, sizi yaklaşan düşmanları uyaran bir dedektörden, takım arkadaşlarını iyileştiren tıbbi bir cihaza; bir şey ve her şey sizin tarafınızdan inşa edilebilir ve hepsi bu kadar değil. Stratejinize herhangi bir savaşta en fazla yardımcı olacağını düşündüğünüz becerileri seçebilirsiniz.
Dikey bir savaş konsepti bile yarattık. Tırmanma, kayma ve yuvarlanma dahil parkour özellikleriyle oyuncular dağlar, bataklıklar ve çöller dahil çeşitli arazilerde dikey savaşlar yaşayabilirler. Bu oyunda, savaşlarınızı barındıran arena sadece büyük, düz bir harita değil, aynı zamanda gökyüzünde uçup yeraltında hareket edebileceğiniz bir dünya. Ayrıca dünyaya dağılmış çok sayıda keşif noktası yarattık. Burada, yeni becerilerin ve silahların kilidini açmak için E-Cores bulma şansı ile çöldeki tapınakları keşfedebilirsiniz. Yok edilen robotların arasında, tırmanma hızınızı büyük ölçüde artıran eldivenler de bulabilirsiniz.
Cyber Hunter Cyber Hunter Cyber Hunter Cyber Hunter

Mailim Görünsün

Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu