CSR Racing 2 indir CSR Racing 2 2.14.0

motion.customstreetracer2
56MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 11
CSR Racing 2, sizi piyasadaki en güçlü araçlardan bazılarının direksiyonuna koyan çevrim içi bir yarış oyunudur. Audi, Bentley, Koenigsegg, BMW, Chevrolet, Ferrari, Ford, GM, Mini, McLaren ve Nissan gibi üreticilerin arabalarını bu oyunda bulabilirsiniz.

İstediğiniz zaman, mevcut farklı yarışlara katılabilirsiniz. Kazandığınız yarışlardan gelen paralar ile araçlarınızı iyileştirebilir, seviyelerini yükseltebilirsiniz - garajınızdaki arabaların her birinin iyileştirilecek farklı bir kısmı mevcuttur.

Bir çok farklı oyun modunda gerçekleşen yarışlardaki amacınız her zaman aynıdır: bitiş çizgisini geçmek ve rakiplerinizi geride bırakmak. İster uluslararası bir tura katılın isterseniz rakip takıma karşı yarışın, önemli olan kazanmak.

CSR Racing'in tüm oyunlarında olduğu gibi sürüş sistemi oldukça basittir. Sadece iyi bir başlangıç yapın ve bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmak için doğru zamanda vitesleri değiştirin.

CSR Racing 2 muhteşem bir yarış oyunudur, resmi lisanslara sahip olmasının yanı sıra göz alıcı grafiklerle birlikte gelir. İnanılmaz bir içerik sunan çok yönlü göz alıcı bir oyun. CSR Racing 2 - tüm zamanların 1. drag yarışı serisine sonraki bölüm geldi!

, Kotaku ?İnanılmaz iyi görünümlü?
, MAC kültü ?Yani gerçek acıtıyor?
?Konsolu ve mobil grafik arasındaki çizgiyi obliterates?, POLİGON

görsellerle yeni bir standart belirleyen CSR2 avucunuzun için hiper-gerçek drag yarışı sunar. 1 ve daha birçok: En laferrari, McLaren P1 ?, Koenigsegg One dahil özel yapılı supercars dünyada canlı oyunculara karşı yarışın.

Maksimum hız için bir ekip, ayar sizin sürmek oluşturacak ve küresel mürettebat olaylarda rekabeti hakim arkadaşlarıyla bir araya gelir. CSR2 tamamen yenidir; ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve şimdi yarış başlayın!

3D NEXT-GEN GRAFİK
? CSR2 sevdiğiniz tüm arabalarda çarpıcı ayrıntı, mobil mümkün düşünce yeniden tanımlıyor.
Her arabanın içinde ayrıntı ? Titiz seviyesi, dahil. orijinal üreticilerin Döşeme seçenekler. Yarış bundan daha gerçek almaz!

GERÇEK ZAMANLI YARIŞ
? Yeni bir meydan okuma yönünde yarışı! Gerçek zamanlı zorlukları arkadaşlarına karşı dünya ya yarışın her yerinden rakiplere karşı yarışın.

OTOMOBİL KİŞİSELLEŞTİRİLMESİ
? Otomobil tıpkı gerçek araba gibi boya, jant, fren kaliperleri ve iç trim geniş bir yelpazede ile özelleştirilebilir.
? Boya sargıları, çıkartmalar ve özel plakalı araç kişiselleştirin!

YÜKSELTME, TUNE VE SİGORTA
? Araç yükseltmeleri sadece bir başlangıç. Artık ayar dişli oranları, lastik basıncı, azot artırmak ayarları ve çok daha fazlası için kaputun altında alabilirsiniz.
? parçalar için artı araba sıyırma rekabet kalın ve favori araçların içine birleştirmektedir.

HAYALİNİZDEKİ garaj yapmak
? güzel supercars toplayın ve büyük depo garajda bunları gösterin.
? CSR2 gibi dünyanın en çok arzu edilen otomobil üreticilerinin 200'ün üzerinde resmi lisanslı araçlar özellikleri:
? Ferrari
? McLaren
? Bugatti
? Lamborghini
? Pagani
? Koenigsegg

CSR Racing 2 2.14.0,android için araba yarışı


Etiketler: CSR Racing 2 indir, android için araba yarışı, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın