Cross Court Tennis 2 indir Cross Court Tennis 2 1.2.5.0

5e-4d99-af26-21c6fa799a8e
87 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Cross Court Tennis 2, Windows Phone platformundaki  en gerçekçi tenis simülasyon oyunudur. Windows Phone 8'li telefon ve tabletlerle uyumlu olan tenis oyununu ücretsiz olarak indirip, oynayabiliyorsunuz.

Mükemmel grafikler eşliğinde oynadığınız Cross Court Tennis adlı oyunda dünya genelinde düzenlenen 15 turnuvaya katılarak en iyisi olmaya çalışıyorsunuz. 45 farklı rakibe karşı mücadele ettiğiniz oyunda toprak, çim ve sert zemin olmak üzere 3 farklı kort ve başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor.

Gerçekçi top fiziği ve yüksek kalitedeki grafikleriyle dikkat çeken oyunda oyuncu yaratma seçeneği de bulunuyor. Oyuncunuzun ten rengi, saç şekli, kıyafet rengini seçebiliyorsunuz. Ayrıca kendinizi geliştirmeniz için traning (alıştırma) bölümü de mevcut. Bu bölümü kullanarak becerilerinizi geliştirip, maçları daha kolay alabilirsiniz.

Windows Phone platformundaki en iyi tenis oyunlarından biri olan Cross Court Tennis 2, ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı ve kesinlikle denenmeli.

Cross Court Tennis Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması