Cross Court Tennis 2 indir Cross Court Tennis 2 1.2.5.0

5e-4d99-af26-21c6fa799a8e
87 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 33
windows phone tenis oyunu; Cross Court Tennis 2, Windows Phone platformundaki  en gerçekçi tenis simülasyon oyunudur. Windows Phone 8'li telefon ve tabletlerle uyumlu olan tenis oyununu ücretsiz olarak indirip, oynayabiliyorsunuz.

Mükemmel grafikler eşliğinde oynadığınız Cross Court Tennis adlı oyunda dünya genelinde düzenlenen 15 turnuvaya katılarak en iyisi olmaya çalışıyorsunuz. 45 farklı rakibe karşı mücadele ettiğiniz oyunda toprak, çim ve sert zemin olmak üzere 3 farklı kort ve başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor.

Gerçekçi top fiziği ve yüksek kalitedeki grafikleriyle dikkat çeken oyunda oyuncu yaratma seçeneği de bulunuyor. Oyuncunuzun ten rengi, saç şekli, kıyafet rengini seçebiliyorsunuz. Ayrıca kendinizi geliştirmeniz için traning (alıştırma) bölümü de mevcut. Bu bölümü kullanarak becerilerinizi geliştirip, maçları daha kolay alabilirsiniz.

Windows Phone platformundaki en iyi tenis oyunlarından biri olan Cross Court Tennis 2, ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı ve kesinlikle denenmeli.

Cross Court Tennis 2 1.2.5.0,windows phone tenis oyunu


Etiketler: windows phone tenis oyunu, Cross Court Tennis 2 indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Among Us

windows için katil bulma oyunu