Crawler Radio and MP3 Player indir Crawler Radio and MP3 Player 5.0.0.160

CrawlerRadio.exe
655 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Crawler Radio and MP3 Player, kullanıcıların hem sabit diskleri üzerinde yer alan MP3 formatlı ses dosyalarını hem de internet üzerinde yayın yapan çevrimiçi radyoları dinlemelerine olanak sağlayan ücretsiz bir radyo ve mp3 dinleme programıdır.

Sadece bilgisayarınız üzerinde yer alan müzikleri dinletmenin dışında, internet radyoları üzerinde çalan şarkıları da dinlemenize olanak sağlayan program, aynı zamanda çevrimiçi radyolar üzerinde çalan şarkıları anlık olarak bilgisayarınıza kaydetmenize de izin vermektedir.

Sevdiğiniz bir radyo programının başladığı saatte evde olamayacağınız için üzülmeniz gerek yok, çünkü program içerisinde yer alan zaman ayarlama özelliği sayesinde istediğiniz saatte kayda başlayabilir ve kaydı bitirebilirsiniz. Böylece sevdiğiniz radyo programını eve döndüğünüz zaman tekrar dinleyebilirsiniz.

Radyo ve MP3 olmak üzere iki farklı sekmeye yer verilen Crawler Radio and MP3 Player'ın kullanıcı arayüzü oldukça modern ve şık görünümlüdür. Radyo sekmesi altında dinleyebileceğiniz farklı radyo kanalları yayın yaptıkları müzik türlerine göre kategorize edilmiştir. Bu sayede o an hangi tür müziği dinlemek istiyorsanız, radyo seçiminizi dinlemek istediğiniz müzik türüne göre yapabilirsiniz.

Hem radyo dinleme hem de MP3 oynatma seçeneklerini kullanıcılara bir arada sunan program gerçekten çok kullanışlıdır. Alternatif bir medya oynatıcı arayan kullanıcılarımızın Crawler Radio and MP3 Player'ı mutlaka denemelerini öneriyorum.


Etiketler: Crawler Radio and MP3 Player indir

Crawler LLC Bak indir


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı