Covy Rush logo Covy Rush 2.0.6.0

04-4b91-a79a-9d008ee3013e
1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Covy Rush, Windows phone de oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunu. Hem akıllı telefonunuzda hem de tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun basit, eğlenceli ve bağımlılık yapan oynanışa sahip.

 Loon Apps tarafından geliştirilen eğlenceli Covy Rush oyununda sevimli beyaz bir tavşanı yönetiyoruz. Amacımız yol boyunca karşınıza çıkan çeşitli engelleri aşarak, sevimli mi sevimli bu tavşanın havucu yemesini sağlamak. Tavşanın sıçrama açısını ayarlamak içinse sol alt köşedeki çubuğu kullanıyorsunuz. Tavşanı zıplatmak oldukça basit gibi görünse de, karşınıza üst üste dizilmiş çıkan engeller kolaylıkla ilerlemenize mani oluyor. Bu yüzden tavşanın zıplama açısını çok iyi ayarlamalısınız. Topladığınız her havuç, gittiğiniz her mesafe puanınızı doğrudan etkiliyor. Dilerseniz yüksek puanlarınızı sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Covy Rush, farklı oynanışı kadar grafikleriyle de ilginizi çekecek bir oyun. Eğer Windows Phone?lu cihazınızda ücretsiz ve keyif alarak oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu arıyorsunuz Covy Rush?ı kesinlikle denemelisiniz.

Covy Rush Covy Rush Covy Rush


Monument Valley

Monument Valley

windows phone prenses oyunu
My Talking Tom

My Talking Tom

windows phone konuşan kedi
Angry Birds Go

Angry Birds Go

windows phone öfkeli kuş oyunu
Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

windows phone için Candy Crush Saga

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma