Comix Zone logo Comix Zone 1.0

comix_zone.exe
2.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Comix Zone, çizgi roman dergisindeki bir karakterin macerasını bire bir yaşayarak oynanan, alışık olmadığınız ve çok ilginç türde hazırlanmış bir platform oyunu.

Çizgi roman tarzında hazırlanan dergideki senaryo karelerinin içinde dolaşarak kötü adamları yok etmeye çalışıyorsunuz. Etrafta bulunan nesneleri kullanabilir, ayrıca canlandırdığınız karakterinize ekstra güç ve özellikler getirebilirsiniz. İşin en ilginç tarafı ise oyun esnasında bir el tarafından(öyle zannediyorum ki bu işin ressamı) olay anlık olarak çiziliyor ve siz bunu görebiliyorsunuz. Yani atladığınız romanın karesinde ortada herhangi bir çevre veya düşman yokken bir anda karşınıza çıkıveriyor.

Comix Zone, bu türde şimdiye kadar yapılmamış olanı kurguyu başarıyor. Size olaylar arasında seçim ve geçiş hakkı tanıyor. Oynadıkça çok zevk alacağınız ve sürekli olarak ileride karşıma neler çıkacak diye merak edeceğiniz oldukça zevkli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Bu oyunu bilgisayarınıza yükleyip oynamaya başladığınızda bana hak vereceğinizi umuyor ve şimdiden iyi oyunlar, bol eğlenceler

Etiketler:

Counter-Strike

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Warblade

Warblade

Uzay Oyunu Levelli
Condemned: Criminal Origins

Condemned: Criminal Origins

Uzay Oyunu Levelli

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü