Comix Zone indir - - indirBak


Comix Zone indir Comix Zone 1.0

comix_zone.exe
2.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Comix Zone, çizgi roman dergisindeki bir karakterin macerasını bire bir yaşayarak oynanan, alışık olmadığınız ve çok ilginç türde hazırlanmış bir platform oyunu.

Çizgi roman tarzında hazırlanan dergideki senaryo karelerinin içinde dolaşarak kötü adamları yok etmeye çalışıyorsunuz. Etrafta bulunan nesneleri kullanabilir, ayrıca canlandırdığınız karakterinize ekstra güç ve özellikler getirebilirsiniz. İşin en ilginç tarafı ise oyun esnasında bir el tarafından(öyle zannediyorum ki bu işin ressamı) olay anlık olarak çiziliyor ve siz bunu görebiliyorsunuz. Yani atladığınız romanın karesinde ortada herhangi bir çevre veya düşman yokken bir anda karşınıza çıkıveriyor.

Comix Zone, bu türde şimdiye kadar yapılmamış olanı kurguyu başarıyor. Size olaylar arasında seçim ve geçiş hakkı tanıyor. Oynadıkça çok zevk alacağınız ve sürekli olarak ileride karşıma neler çıkacak diye merak edeceğiniz oldukça zevkli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Bu oyunu bilgisayarınıza yükleyip oynamaya başladığınızda bana hak vereceğinizi umuyor ve şimdiden iyi oyunlar, bol eğlenceler

Etiketler:

Ali BAYIROley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı