CloneDVD indir CloneDVD 7.0.0.15

CloneDVDSetup.exe
49 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Hit(Buay):1 Hit 168
DVD CD Kopyalama Programı; dvd kopyalama programı. bu program korumalı dvd leri bile kopyalıyor. CloneDVD, DVD lerinizi başka bir DVD ye ya da sabit sürücünüze OLDUĞU GİBİ yazabiliyor. Böylece tüm kopya korumaları ve benzeri içerikler de kopyalanarak DVD nizin birebir kopyası hazırlanabiliyor. Program yüksek yazma hızıyla ve stabil çalışmasıyla dikkat çekiyor. Video Önizleme seçeneği ile de yazdığınız DVD içeriğinizden istediğiniz dosyaları seçebiliyor, kopyalamak istediğiniz bölümleri yine bu pencereden ayırabiliyor ve filmleri bölebiliyorsunuz. Tüm DVD biçimlerine tam destek veriyor. Ayrıca Dvd kopyalarken CSS, RC, RCE, UOPs and Sony ARccOS gibi güvenlik korumalarını da aşabilerek Dvd lerinizin kolayca kopyalanmasını sağlıyor.

Popüler taşınabilir aygıtların desteklediği formatları CloneDVD nin de desteklemesi kullanıcılara taşınabilir aygıtlarında Dvd izleme kolaylığı sağlıyor.

CloneDVD 7.0.0.15,DVD CD Kopyalama Programı


Etiketler: Film Dvd Kopyalama, Güvenli Dvd Kopyalama Programı, Dvd Kolonlama, clone dvd 5.6 türkçe indir, DVD CD Kopyalama Programı, CloneDVD indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme