Clipjump indir Clipjump 12.0

download
408 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Clipjump programı bilgisayarınızdaki pano öğelerini yönetmek ve birden fazla pano üyesi bulundurabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Temel olarak pano, Windows içerisinde kopyala butonu ile hafızaya aldığınız bilgilerden oluşmaktadır ve Windows standart olarak sadece bir bilgiyi panoya almanıza izin verir. Clipjump ise bu özelliği geliştiriyor ve çok daha fazla öğeyi hafızaya kopyalamanızı sağlıyor.

Daha sonra kopyaladığınız bu bilgileri kolayca başka konumlara yapıştırabiliyor, yapıştırmadan önce dilediğiniz öğeyi seçebiliyorsunuz. Oldukça detaylı ve kullanışlı bir ayarlar menüsüne sahip olan program böylece pano öğelerine dair her detayı kontrol edebilmenizi sağlıyor. Eğer siz de sık sık dökümanlarınız arasında kopyala yapıştır işlemleri yapıyorsanız program kesinlikle işinizi kolaylaştıracaktır.

Dilerseniz programı deaktive edebilir ve standart Windows panosunu da kullanmaya devam edebilirsiniz. Kolay kullanımlı ve performanslı olan uygulamayı denemenizi öneriyorum.

Clipjump Resimli Anlatim


Epic Pen

Epic Pen

masaüstü çizim kalemi
Cursor Hider

Cursor Hider

fare gizleme imleci gizleme
Free Mouse Auto Clicker

Free Mouse Auto Clicker

otomatik mouse tıklama
CustoPack Tools

CustoPack Tools

otomatik mouse tıklama
Dxtory

Dxtory

ekran kayıt programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı