Clipjump indir Clipjump 12.0

download
408 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Clipjump programı bilgisayarınızdaki pano öğelerini yönetmek ve birden fazla pano üyesi bulundurabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Temel olarak pano, Windows içerisinde kopyala butonu ile hafızaya aldığınız bilgilerden oluşmaktadır ve Windows standart olarak sadece bir bilgiyi panoya almanıza izin verir. Clipjump ise bu özelliği geliştiriyor ve çok daha fazla öğeyi hafızaya kopyalamanızı sağlıyor.

Daha sonra kopyaladığınız bu bilgileri kolayca başka konumlara yapıştırabiliyor, yapıştırmadan önce dilediğiniz öğeyi seçebiliyorsunuz. Oldukça detaylı ve kullanışlı bir ayarlar menüsüne sahip olan program böylece pano öğelerine dair her detayı kontrol edebilmenizi sağlıyor. Eğer siz de sık sık dökümanlarınız arasında kopyala yapıştır işlemleri yapıyorsanız program kesinlikle işinizi kolaylaştıracaktır.

Dilerseniz programı deaktive edebilir ve standart Windows panosunu da kullanmaya devam edebilirsiniz. Kolay kullanımlı ve performanslı olan uygulamayı denemenizi öneriyorum.


Etiketler: panoya kopyalama , çoklu kopyalama , Clipjump indir

Avi Aryan indir Bak
Clipjump indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Google Classroom

çevrimiçi sınıf uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

Actual Spy

casus yazılım engelleme