Clear Scan: Free Document Scanner App,PDF Scanning logo Clear Scan: Free Document Scanner App,PDF Scanning 5.6.0

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Ücretsiz PDF tarar : Artık mini cep tarayıcı içine akıllı telefon dönüştürmek ve en iyi şimdiye kadar tarayarak mobil uygulamasından Temizle Tarayıcı ile tek bir dokunuşla içinde cihazınızdaki kaliteli görüntü keyfini çıkarın.

Temizle Tarayıcı hızlı bir şekilde ofis, görüntüler, faturaları, makbuzları, kitap, dergi, sınıf notları ve hiçbir zaman içerisinde cihazınızdaki orada olması gerekiyor şey belgelerin her türlü taramaya izin verir. Bu işlem, taranmış doküman paylaşmak, böylece en yüksek kalitede taranmış belgeyi almak ve PDF veya JPEG formatında içine hemen dönüştürmek için en hızlı yoludur, resim, kitap, faturaları, önemli notlar veya aklınıza gelebilecek kağıt her türlü .

?Temizle Tarayıcı? her insan için bir zorunluluk bir okul öğrencisi üniversite öğrencisi, iş kişi ya da başka bir insan olmak olduğunu. uygulaması kolay kişinin mevcut metinleri okumak için yapar yüksek kalitede fotoğraf ve belgeleri taramanızı sağlar. Uygulama otomatik olarak size de taramak istediğiniz belgenin bir kısmını kesebilirsiniz birlikte daha kaliteli taramak istediğiniz dosyanın köşesini algılar. Bu gerçekten harika bir özelliktir ve kullanıcıya seçim özgürlüğü verir. Bunun dışında, uygulama, parlaklığını ayarlayarak gölgeleri kaldırarak ve daha iyi ve kaliteli bir sonuç için görüntü çektirmek gibi sağlayan birçok otomobil düzeltici özellikleri vardır.

Clear Scan: Free Document Scanner App,PDF Scanning Clear Scan: Free Document Scanner App,PDF Scanning Clear Scan: Free Document Scanner App,PDF Scanning


Turkish Airlines

Turkish Airlines

android türk hava yolları bilet programı
My Backup

My Backup

android yedekleme
Spotline

Spotline

çocuğunuzun konumunu bulma
EssentialPIM

EssentialPIM

android not alma
Easy Reminder

Easy Reminder

android hatırlatıcı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama