CleanNS indir CleanNS 4.5

cleanns.exe
432 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

CleanNS, Proland Software adlı internet güvenlik firması tarafından hazırlanmış bir virüs temizleme aracıdır. CleanNS, Netsky adlı internet solucanını ve çeşitlerini tanımlayıp temizlemeye yarayan küçük boyutlu bir yazılımdır.

Netsky elektronik postalar aracılığı ile kullanıcıların bilgisayarlarına bulaşan ve günümüze değin bireysel ve kurumsal bilgisayarlara büyük zararlar vermiş bir solucandır. İlk çıktığı günden beri birçok çeşidi türemiştir ve sistemlere zarar vermeye devam etmektedir. Bu zararlı aracın izlediği yol şudur; bir e-posta ile sisteme bulaştıktan sonra e-posta adresinizdeki tüm kişilere sizin adınıza sahte e-postalar gönderir. E-posta gönderdiğiniz kişilerde size güvendiğinden tereddütsüz e-postalarını açarlarsa solucan o sisteme de bulaşır. Bu durum zincirleme biçimde devam eder ve önüne geçilemez.

İşte CleanNS adlı bu ücretsiz araç sisteminizde Netsky ya da türevi bir zararlı olup olmadığını inceler ve eğer varsa bu zararlıyı sisteminizden temizler. Kullanımı da oldukça kolaydır. cleanns.exe uygulamasını bilgisayarınıza indirip çalıştırın ve ardından "Scan"(Tara) düğmesine basın. Gerisi CleanNS ye kalıyor.USB Disk Security

USB Disk Security

usb bellek koruma programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması