Civilization VI logo Civilization VI 1.2.0

ios
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Civilization VI ,Android için şehir kurma ve geliştirme oyunu. Geliştirirken şehrinizi de korumak için savaşmalısınız.Erken yerleşimden bir medeniyet geliştirin, imparatorluğunuzu büyütün, dünyayı fethedin ve stratejik düşünme ve karar verme becerilerinizi geliştirin. Bu fantastik strateji oyununun amacı budur.

 Zamanın başlangıcından itibaren bir imparatorluk kurmayı simüle eden, Android için gelişmiş bir imparatorluk kurma oyunudur. İmparatorluğunuzun lideri olarak oynayın ve yeni yapılar inşa etmek için kaynaklarınızı yönetin, ordunuzu saldırı ve savunma için güçlendirin, bölgenizi büyütün ve vatandaşlarınızı tatmin ve mutlu edin.

Seçimlerinizin ve kararlarınızın tüm dünya ekosistemi üzerinde etkileri vardır. Dünyayı askeri hakimiyetler veya kültürel etkiler yoluyla fethetmeyi seçebilirsiniz.

İmparatorluk kurma uygulamalarıyla ilgileniyorsanız ve stratejik düşünme becerilerinizi geliştirmek için gelişmiş bir strateji oyunu arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Genellikle Civ 6 , Civ veya Civ VI olarak anılan Sid Meier's Civilization VI , nihayet mobil cihazlar. Civilization VI, Android cihazınızda denemek için ücretsizdir. Hareket halindeyken küçük bölgenizi dünyanın dört bir yanındaki en büyük imparatorluğa dönüştürmek için ne gerekiyorsa yapın. Öğreticiyi deneyin, ilk yapınızı oluşturun ve imparatorluğunuzu inşa etmeye başlayın.

İnanılmaz performansa sahip konsol benzeri grafikler:
Bu strateji oyununu rekabette öne çıkaran şey, büyüleyici müziği, pürüzsüz animasyonları ve yüksek performansının yanı sıra yüksek kaliteli grafikleri.

Stratejik düşünme ve kaynak yönetimi becerileri geliştirin:
Bu heyecan verici strateji oyununda, kararlarınız ve taktikleriniz sadece kendi imparatorluğunuzu etkilemiyor; aynı zamanda dünya ekosistemini de değiştirirler. Askeri kuvvetlerinizi dünyayı fethetmek için kullanmaya veya daha medeni bir yaklaşım izlemeye karar verebilirsiniz. Kaynak yönetimi becerilerine gelince, kaynaklarınızın sınırlı olduğunu unutmayın! Kaynaklarınızı büyüyen ve gelişen bir medeniyete götürecek şekilde kullanmak için sağlam bir stratejiniz olması gerekir.

Neden bu 4X strateji oyununu denemiyorsunuz?
İster PC'nizde Sid Meier's Civilization oyunlarını oynayan deneyimli bir strateji oyuncusu olun, ister strateji ve simülasyon oyunları oynamaya yeni başlamış bir acemi olun, sizi teminat altına aldık.

Etkileyici imparatorluk kurma uygulaması olan Civilization VI , strateji oyunlarından beklemeniz gereken her şeyi sunar ve konsol kalitesinde grafikler, sonsuz zorluklar ve olasılıklar ile öğrenmesi kolay bir oyun, geniş bölgenizi büyütmek için çeşitli seçenekler ve seçenekler ve çok daha fazlası.
Civilization Civilization


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scope

ios canlı yayın yapma

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Remini - photo enhancer

fotoğrafları güzelleştirme uygu