Civilization VI logo Civilization VI 1.2.0

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Civilization VI ,Android için şehir kurma ve geliştirme oyunu. Geliştirirken şehrinizi de korumak için savaşmalısınız.Erken yerleşimden bir medeniyet geliştirin, imparatorluğunuzu büyütün, dünyayı fethedin ve stratejik düşünme ve karar verme becerilerinizi geliştirin. Bu fantastik strateji oyununun amacı budur.

 Zamanın başlangıcından itibaren bir imparatorluk kurmayı simüle eden, Android için gelişmiş bir imparatorluk kurma oyunudur. İmparatorluğunuzun lideri olarak oynayın ve yeni yapılar inşa etmek için kaynaklarınızı yönetin, ordunuzu saldırı ve savunma için güçlendirin, bölgenizi büyütün ve vatandaşlarınızı tatmin ve mutlu edin.

Seçimlerinizin ve kararlarınızın tüm dünya ekosistemi üzerinde etkileri vardır. Dünyayı askeri hakimiyetler veya kültürel etkiler yoluyla fethetmeyi seçebilirsiniz.

İmparatorluk kurma uygulamalarıyla ilgileniyorsanız ve stratejik düşünme becerilerinizi geliştirmek için gelişmiş bir strateji oyunu arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Genellikle Civ 6 , Civ veya Civ VI olarak anılan Sid Meier's Civilization VI , nihayet mobil cihazlar. Civilization VI, Android cihazınızda denemek için ücretsizdir. Hareket halindeyken küçük bölgenizi dünyanın dört bir yanındaki en büyük imparatorluğa dönüştürmek için ne gerekiyorsa yapın. Öğreticiyi deneyin, ilk yapınızı oluşturun ve imparatorluğunuzu inşa etmeye başlayın.

İnanılmaz performansa sahip konsol benzeri grafikler:
Bu strateji oyununu rekabette öne çıkaran şey, büyüleyici müziği, pürüzsüz animasyonları ve yüksek performansının yanı sıra yüksek kaliteli grafikleri.

Stratejik düşünme ve kaynak yönetimi becerileri geliştirin:
Bu heyecan verici strateji oyununda, kararlarınız ve taktikleriniz sadece kendi imparatorluğunuzu etkilemiyor; aynı zamanda dünya ekosistemini de değiştirirler. Askeri kuvvetlerinizi dünyayı fethetmek için kullanmaya veya daha medeni bir yaklaşım izlemeye karar verebilirsiniz. Kaynak yönetimi becerilerine gelince, kaynaklarınızın sınırlı olduğunu unutmayın! Kaynaklarınızı büyüyen ve gelişen bir medeniyete götürecek şekilde kullanmak için sağlam bir stratejiniz olması gerekir.

Neden bu 4X strateji oyununu denemiyorsunuz?
İster PC'nizde Sid Meier's Civilization oyunlarını oynayan deneyimli bir strateji oyuncusu olun, ister strateji ve simülasyon oyunları oynamaya yeni başlamış bir acemi olun, sizi teminat altına aldık.

Etkileyici imparatorluk kurma uygulaması olan Civilization VI , strateji oyunlarından beklemeniz gereken her şeyi sunar ve konsol kalitesinde grafikler, sonsuz zorluklar ve olasılıklar ile öğrenmesi kolay bir oyun, geniş bölgenizi büyütmek için çeşitli seçenekler ve seçenekler ve çok daha fazlası.
Civilization VI


My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu
Temple Run 2

Temple Run 2

android için koşma oyunu
Bus Simulator : Ultimate

Bus Simulator : Ultimate

otobüs simülasyonu android için
Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

keskin nişancı oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü