Casual Dating logo Casual Dating 202109.2.0

android
19 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Arkadaşlık uygulaması. Tadını Çıkarın.

Olay her zaman aşk değildir. En derin ve en karanlık dürtülerinizi, henüz yeni tanıştığınız ama asla unutamayacağınız biriyle paylaşın.

Eğer yiyemiyorsanız, pastanızın olmasının ne anlamı var? Sonuçta, dünyaya bir kere geleceksiniz. Rahat tanışma uygulaması JOYRIDE Dating App, istediğiniz kişiyle, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde tanışabilmenizi sağlıyor. Öperseniz, kimseye söylemeyeceğiz.

Bağlılık Yükü Olmaksızın, Rahat ve Tutkulu Arkadaşlık
JOYRIDE'ın sunduğu tam kapsamlı tanışma deneyimini, 7 gün boyunca, tek kuruş ödemeden deneyin. Platformumuz, çok eşli erkek ve kadınlarla birlikte fantezilerini yaşamanıza izin veren, unutulmayacak bir randevu ile sonuçlanan açık bir platformdur. Eğer profesyonel sürüm geçmeye hazır hissederseniz, büyülü bir şekilde yükseltme işlemini gerçekleştireceğiz, böyle hiçbir heyecanı kaçırmamış olacaksınız.

Sevgili bul ? kız arkadaş bul
Küçük şansın yardımıyla, hafta sonu kaçamaklarınız daha heyecanlı hale dönüşecek. O zamana kadar, derinlerinizde yatan dürtülerinizi rahatça açığa çıkarabileceğiniz hızlı randevulara çıkabilirsiniz. İster parmak uçlarınızı sokun ister derinlere dalın, suyun olduğu her yerde yüzmeye hazır olacaksınız ve JOYRIDE sayesinde, her ne isterseniz onu yapabilme özgürlüğü kazanacaksınız.

Gizli arkadaş - Cinsel Yaşamınızı Kendi Şartlarınızla Yaşayın
Her ne kadar üzerinizde hiçbir baskı hissetmeyecek oluşunuzu onaylıyor ve destekliyor olsak da, doğru zaman gelene kadar yine de bazı temel çerçevelere uymanız gerektiğini düşünüyoruz. İşte bu yüzden, gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Kimin, ne zaman sizi görebileceğine siz karar verirsiniz. Herkesten gizlediğiniz kaçamaklarınız, bizimle güvende.

Evet, Gerçekten İşe Yarıyor
İnanılmaz derecede kolay tek tuşla kaydolma özelliğimiz sayesinde, hayatı uçlarda yaşayan kişilerle tanışmanız birkaç saniye sürecek. Tıpkı sizin gibi 50 milyon üyemiz, JOYRIDE Dating App uygulamasını zevkle kullanıyor. Ucu açık ilişkilerle eğlenen insanlardan oluşan özel topluluğumuza hemen, şimdi katılın ve kendi gözlerinizle görün.

Şehvet dolu maceralara hemen yelken açın.

Casual Dating Casual Dating Casual Dating


Rabbit

Rabbit

android için aynı anda film izleme
WhatsApp Plus apk

WhatsApp Plus apk

android için WhatsApp Plus apk
TikBooster

TikBooster

Tiktok üst sıralara çıkma
KeeChat Messenger

KeeChat Messenger

android için sohbet uygulaması
Blendr

Blendr

android için sohbet uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Smart IPTV

android için IPTV izleme

Brawl Stars

ios için savaş oyunu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü