Canlı TW 2.0 indir Canlı TW 2.0

canlitw2.0_kur.exe
589 KB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

 Bu program sayesinde onlarca televizyon kanalını, onlarca radyo kanalını canlı olarak izleyebiliyor ve dinleyebiliyorsunuz.Programda televizyon ve radyo kanallarına ek olarak klipler ve ses dosyaları da mevcut. Bunları program üzerinden tıklayarak televizyon ve radyo gibi dinleyebilir veya izleyebilirsiniz.Program izlediğiniz ya da dinlediğiniz kanalın daha önce kaç kez görüntülendiğini de size "Bu kanal/radyo sizden önce 15 kere izlenmiştir." şeklinde gösteriyor, ayrıca o anda izlediğiniz/dinlediğiniz radyo ya da televizyon kanalının adını da ekranın alt bölümünde belirtiyor.Programın bir de tema desteği mevcut. Bu destek sayesinde programı görünmesini istediğiniz renkte görüntüleyebiliyor ve izlemenin/dinlemenin tadına varabiliyorsunuz.Programda radyo kanallarının ya da televizyon kanallarının gösterilmemesi gibi bir durum yoktur. Oluşan görüntüleyememe hataları çok kısa süreli olacaktır, eğer hata devam ederse bu hata giderilecek ya da kanal kaldırılacaktır. Bu hataların giderilmesi içni herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek yoktur, çünkü kanal ve dosya listeleri internet ortamından alınıp programda gösterilmektedir, bir sorun olduğunda bu kanal veya dosya geçiçi olarak görünümden kaldırılmaktadır.Programda gereksiz kanal bulunmuyor. Bu sebepten dolayı alternatiflerinden daha az sayıda kanala sahiptir, ancak kanal sayısı az ve özdür. Sadece göz doldurması için programa yabancı ve belli belirsiz kanallar doldurulmamıştır, buda size daha kolay kullanım sunmaktadır.Kanalların bazılarının görüntü ve ses kalitesi düşük olabilir. Bu üreticiden değil, kanalın şirketinden kaynaklanmaktadır.Yeni eklenen özellikler:
 • Kodlamalar değiştirilmiş ve programın harcadığı işlemci miktarı düşürülmüş, sabit sürücünüzde kapladığı alan olabilecek en düşük haline getirilmiştir.
 • Programın yeni bir sürümü çıktığında size bunu bir minik pencere yardımıyla bildirecek, dilerseniz bir tıklama ile bunu bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz.
 • Programda tema sisteminin bulunması ve sürekli olarak yeni eklemeler yapılması sıkılmanızı önlüyor, televizyon izlemeyi ve radyo dinlemeyi eğlenceli hale getiriyor.
  
  

  Antensiz TV

  Antensiz TV

  Ücretsiz Tv izleme ,Radyo dinleme
  Sopcast - SopPlayer

  Sopcast - SopPlayer

  canlı yayın izleme programı
  MoreTV

  MoreTV

  canlı yayın izleme programı
  Radyo Matik

  Radyo Matik

  internetten radyo yayını yapma pr
  DVBViewer Pro

  DVBViewer Pro

  DVB kart programı

  Oley.com

  sanal iddaa uygulaması

  Flatcast

  internetten radyo yayını yapma pr

  Mp3 Download Manager (MDM)

  internetten mp3 indirme programı

  Anti Deep Freeze

  deep freeze şifre bulucu

  Oley.com

  sanal iddaa uygulaması