Buzz indir Buzz Build 1493

BuzzSetup1493.exe
7.6 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Buzz programı bilgisayarında müzikler hazırlamak isteyenlerin kullanabilecekleri sentezleme (synthesizer) programlarından bir tanesi ve hem ücretsiz olması hem de kolay kullanılır yapısı sayesinde dikkatleri topluyor. Özellikle her zaman PC'sinde müzik yapmak zorunda olanların ancak artık çok karmaşık programlarla uğraşmaktan sıkılanların kesinlikle denemesi gerektiğine inanıyorum.

Programın temiz arayüzü ile hem elektronik müzik yapmaya yeni başlayanlar hem de uzmanlar kolaylıkla objeler eklemeye başlayabilir, bunları birbirine bağlayabilir ve yaratılan müzik en iyi şeklini alana kadar ayarlar ile deneyler yapabilirler. Step sequencer, dsp efektleri, ekolayzır, distortion, analog gecikmeler, filtreler gibi oldukça çeşitli araçlar barındıran program aynı zamanda tüm bu efekt ve özellikleri mono ve stereo olarak sağlayabiliyor.

Ayrıca modüler yapısı sayesinde generatorlar efektlere bağlanabilir, efektler ise diğer efektlere zincirlenebilirler ve böylece istediğiniz son hali müziklerinize verebilirsiniz. Dubstep yapmak isteyenler için ise maalesef gereken araçlar programda bulunmuyor.

Buzz Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma