Buzz logo  Buzz Build 1503

BuzzSetup1503.exe
7.6 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Buzz programı bilgisayarında müzikler hazırlamak isteyenlerin kullanabilecekleri sentezleme (synthesizer) programlarındandır. Hem ücretsiz olması hem de kolay kullanılır yapısı sayesinde dikkatleri topluyor.

Özellikle her zaman PC'sinde müzik yapmak zorunda olanların ancak artık çok karmaşık programlarla uğraşmaktan sıkılanların kesinlikle denemesi gerektiğine inanıyorum.

Programın temiz arayüzü ile hem elektronik müzik yapmaya yeni başlayanlar hem de uzmanlar kolaylıkla objeler eklemeye başlayabilir.Bunları birbirine bağlayabilir ve yaratılan müzik en iyi şeklini alana kadar ayarlar ile deneyler yapabilirler.

Step sequencer, dsp efektleri, ekolayzır, distortion, analog gecikmeler, filtreler gibi oldukça çeşitli araçlar barındıran program aynı zamanda tüm bu efekt ve özellikleri mono ve stereo olarak sağlayabiliyor.

Ayrıca modüler yapısı sayesinde generatorlar efektlere bağlanabilir, efektler ise diğer efektlere zincirlenebilirler ve böylece istediğiniz son hali müziklerinize verebilirsiniz.

Dubstep yapmak isteyenler için ise maalesef gereken araçlar programda bulunmuyor.


Etiketler:

bilgisayarda müzik hazırlama

Buzz indir
Buzz Resimli Anlatim Buzz


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Facebook Messenger

Facebook Messenger

android facebook görüntülü sohb