busuu indir busuu 19.0.0.438

?id=com.busuu.android.enc
54 MB
Dil en tr de ru
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 13
Sadece bir dil öğrenmekle kalmayın, ona aşık olun! Dil öğreniminiz busuu ile olduğundan daha eğlenceli ve kolay olamazdı. Dünya çapında busuu kullanan 50 milyonun üzerinde kişinin yardımı ile İspanyolca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve diğer 8 dili öğrenin. Google tarafından Android için ?Mutlaka edinilmesi gereken uygulama? seçilen busuu'nun dil öğrenme uygulaması, günde sadece birkaç dakikada yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolu! Bu yüzden, haydi, hemen şimdi indirin.


DİL ÖĞRENİMİ
busuu size 11 farklı dil öğrenme fırsatı veriyor. Eğitim hedeflerinize göre uyarlanmış tam interaktif bir kurs ile İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Lehçe, Çince, Rusça veya Türkçe öğrenin.

Yabancı bir dil öğrenmek inanılmaz derecede ödüllendirici bir deneyim ve ciddi şekilde güven arttırıcı. Seyahat deneyiminizi tamamen değiştirin, işe alınabilirliğinizi arttırın, yurt dışında okuyun veya çalışın ve daha da iyisi yeni insanlarla tanışın ve hayat boyu süren arkadaşlıklar geliştirin!


ÖZELLİKLER
? Kelime bilgisi & dilbilgisi üniteleri, sesli diyaloglar ve interaktif testler ile temel prensipleri öğrenin.
? Pratik yaptığınız alıştırmaları gönderin ve anadilini konuşan kişiler becerilerinizi mükemmelleştirmeye yardımcı olsun.
? Öğrenme hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için kendinize kişisel bir hedef belirleyin.
? busuu, sizin öğrenme tarzınıza uygun olması için dil öğreniminizi kişiselleştirilerek mümkün olan en kısa zamanda ustalaşmanızı sağlar.
? En önemli 150 konu ve 3000 kelimeyi öğrenin.
? Ne kadar öğrendiğinizi görmek için bilginizi eğlenceli kısa sınavlar ile test edin.

busuu 19.0.0.438,ücretsiz dil öğrenme


Etiketler: android dil öğrenme, mobil dil öğrenme, android ingilizce öğrenme, ücretsiz dil öğrenme, ücretsiz dil öğrenme, busuu indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın