Bus Rush 2 indir Bus Rush 2 1.32.06

=com.playappking.busrush2
ULB MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Bus Rush 2, Android için en eksiksiz çok oyunculu koşucularından biridir. Rio de Janeiro ve diğer senaryolarda koş. Zıplayıp kaymak ve sola veya sağa gitmek için sürükleyin, engelleri kaldırmaktan kaçının ve çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanındaki diğer kullanıcılarla yarış oynayın. Rio'da dolaşın ve elinizden gelen bütün paraları toplamayın.

Bus Rush 2'de, oynayacak 4 farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Roy, Zoey, Darryl, Katie ile birlikte çalıştırın! Ayrıca, tişörtler, pantolonlar ve ayakkabılar gibi farklı öğeleri satın alarak seçtiğiniz karakteri özelleştirebilirsiniz!
Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla eğlenceli yarışlara katılabileceğiniz, güçlü alıcıları toplayabileceğiniz ve yarış kazanmak için onları etkinleştirebileceğiniz yeni çok oyunculu modu oynamaya çalışın!

Bus Rush 2 Store, oyun deneyiminizi geliştirmek için birçok öğeye sahiptir. Mıknatıslar ve çizmeler gibi güç yükselticilerinizi geliştirmek için yükseltmeler yapın. Jetpack'ünüzü de yükseltin ve bir sürü para ve taş alın. Ayrıca her oyunun başında kullanabileceğiniz, engel vuruşlarından ya da sarf malzemesi jetpack'tan sağ kurtulmak için Board'lar satın alabilirsiniz!

Play365 | Etiketler: Bus Rush 2 indir, android için koşu oyunu, 
Mailim Görünsün

EBA

android için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu