Bus Rush 2 indir Bus Rush 2 1.28.00


=com.playappking.busrush2
ULB MB
0.00 USD
Dilen tr
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):0 Hit 0
5 1
indir BAK 
Bus Rush 2, Android için en eksiksiz çok oyunculu koşucularından biridir. Rio de Janeiro ve diğer senaryolarda koş. Zıplayıp kaymak ve sola veya sağa gitmek için sürükleyin, engelleri kaldırmaktan kaçının ve çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanındaki diğer kullanıcılarla yarış oynayın. Rio'da dolaşın ve elinizden gelen bütün paraları toplamayın.

Bus Rush 2'de, oynayacak 4 farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Roy, Zoey, Darryl, Katie ile birlikte çalıştırın! Ayrıca, tişörtler, pantolonlar ve ayakkabılar gibi farklı öğeleri satın alarak seçtiğiniz karakteri özelleştirebilirsiniz!
Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla eğlenceli yarışlara katılabileceğiniz, güçlü alıcıları toplayabileceğiniz ve yarış kazanmak için onları etkinleştirebileceğiniz yeni çok oyunculu modu oynamaya çalışın!

Bus Rush 2 Store, oyun deneyiminizi geliştirmek için birçok öğeye sahiptir. Mıknatıslar ve çizmeler gibi güç yükselticilerinizi geliştirmek için yükseltmeler yapın. Jetpack'ünüzü de yükseltin ve bir sürü para ve taş alın. Ayrıca her oyunun başında kullanabileceğiniz, engel vuruşlarından ya da sarf malzemesi jetpack'tan sağ kurtulmak için Board'lar satın alabilirsiniz!

Bus Rush 2,android için koşu oyunu


Etiketler: Bus Rush 2 indir, android için koşu oyunu, 
Mailim Görünsün


İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar
Benzer