Bus Rush 2 logo Bus Rush 2 1.32.06

android
ULB MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Bus Rush 2, Android için en eksiksiz çok oyunculu koşucularından biridir. Rio de Janeiro ve diğer senaryolarda koş. Zıplayıp kaymak ve sola veya sağa gitmek için sürükleyin, engelleri kaldırmaktan kaçının ve çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanındaki diğer kullanıcılarla yarış oynayın. Rio'da dolaşın ve elinizden gelen bütün paraları toplamayın.

Bus Rush 2'de, oynayacak 4 farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Roy, Zoey, Darryl, Katie ile birlikte çalıştırın! Ayrıca, tişörtler, pantolonlar ve ayakkabılar gibi farklı öğeleri satın alarak seçtiğiniz karakteri özelleştirebilirsiniz!
Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla eğlenceli yarışlara katılabileceğiniz, güçlü alıcıları toplayabileceğiniz ve yarış kazanmak için onları etkinleştirebileceğiniz yeni çok oyunculu modu oynamaya çalışın!

Bus Rush 2 Store, oyun deneyiminizi geliştirmek için birçok öğeye sahiptir. Mıknatıslar ve çizmeler gibi güç yükselticilerinizi geliştirmek için yükseltmeler yapın. Jetpack'ünüzü de yükseltin ve bir sürü para ve taş alın. Ayrıca her oyunun başında kullanabileceğiniz, engel vuruşlarından ya da sarf malzemesi jetpack'tan sağ kurtulmak için Board'lar satın alabilirsiniz!
Bus Rush 2 Bus Rush 2 Bus Rush 2


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama