Bumble - Dating, Friends indir Bumble - Dating, Friends 5.177.1

s?id=com.bumble.app&hl=tr
34 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 1
90 milyondan fazla insan değerli ilişkiler kurmaya, arkadaş bulmaya ve güçlendirilmiş bağlantılar kurmaya başlamak için Bumble'a kaydoldu.

Yeni bağlantılar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bumble, saygılı davranış için eşi görülmemiş standartlar kullanarak çevrimiçi randevu stigmasını kaldırmak için çalışıyor. Bu amansız adanmışlık nedeniyle milyonlarca insan her gün değerli ilişkiler kurmak için Bumble'ı kullanıyor.

TARİH, ARKADAŞLARLA BULUŞ, AĞ

Bumble, kullanıcıların romantik bağlantılardan daha fazlasını teşvik etmelerini sağlayan bir uygulama sağlayarak eşleştirme teknolojisinin ön saflarında yer alıyor. Sektör lideri uygulama, kullanıcıları farklı modlarda potansiyel bağlantılar arasında geçiş yapma konusunda güçlendirir:

Bumble Date: Bumble Date'de kadınlar ilk hamleyi yapar. Arkadaşlık oyununun arkaik kurallarını, saygılı bir şekilde anlamlı ilişkiler kurabilmeniz için değiştirdik.
Bumble BFF: Hayat arkadaşlarla daha iyidir. İster bir şehirde yeni olun, ister çevrenizi genişletmek isteyin, Bumble BFF yeni arkadaşlar edinmenin en kolay yoludur.
Bumble Bizz: Şimdi işteyiz. Ağ kurmak, mentor bulmak ve yeni kariyer fırsatları yaratmak için Bumble Bizz'i kullanın.

Bumble, tek bir sosyal ağ platformuna tanışma, arkadaş bulma ve kariyer oluşturma gibi türünün ilk uygulamasıdır.

Bumble - Dating, Friends 5.177.1,arkadaş bulma uygulaması android için


Etiketler: Bumble - Dating Friends indir, Bumble indir, arkadaş bulma uygulaması android için, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın