Blitz Brigade logo Blitz Brigade 3.6.2a

android
MB

Dil tr en

lisans:  Ücretsiz

Silah şovuna hazır mısın? Blitz Brigade bu aşırı yoğun (ve masraflı) online FPS oyun ziyafetinde kapsamlı bir dövüş ortamı hazırladı!

Ordu içindeki yedi üst düzey belalı asker sınıfından biri ol, harp boyalarına bürün ve diğer oyuncularla kurduğun takımla düşmanlarını hedef alıp yerle bir et... Sonra onları savaş meydanı toprağından kazıyıp tekrar patlat!

Online oyun Blitz Brigade, alternatif bir tarih sunuyor: Dünya liderleri şaşılacak derecede mantıklılar ve hem müttefikler hem de düşmanlar, alışılmadık şekilde dünya savaşının her ordu için ölüm demek olduğunun farkında. O yüzden iki taraf da iyi nişan alıp hedef sektirmeyen ne kadar asker varsa derleyip silah, bomba, tank ve BOM! diye patlayan aletlerle inanılmaz takım arenalarında birbirleriyle savaşmanın daha tertipli (ve eğlenceli) olacağına karar verdi!

Teçhizatını kuşan ve MMO FPS dövüş heyecanını yaşa!

*****MULTIPLAYER FPS KAOSUNA HAZIR OL!*****

ONLINE SAVAŞ!
? 12'ye kadar oyuncu, harp oyunlarında maksimum eğlence için aynı anda online olarak savaşabiliyor.
? Yeni meydan okumalar, sezonluk yarışmalar, özel temalı silahlar ve kostümler gibi tonlarca eğlenceli yeni içerik için sınırlı süreli etkinliklere katıl!
? Bir manga oluşturarak veya var olan bir mangaya katılarak küresel rakiplerini MMO takım oyunlarında alt edip şan ve ödül kazanmak için dövüş.
? Sesli Sohbet sayesinde FPS stratejini belirleyip savaşın en kızgın anında müttefiklerinle haberleş.

DÜŞMANI KIRIP GEÇİRMEK İÇİN SINIF SEÇ
? 7 Sınıf: Çok yönlü Asker, ağır güç Nişancı, destek elemanı Sıhhiyeci, hedef sektirmeyen Keskin Nişancı, sinsi Gizli Birim, ürkünç Yıkıcı ve taktik ustası Mühendisle meydanı alt üst et.
? Savaşı kazanmak için her oyun sınıfının özel becerilerini kişiselleştirip onlarda uzmanlaşarak takım oyunlarında başarı göster ve rakibinin planını engelle.
? Her sınıfa savaşın yönünü değiştirebilecek özellikler donanma imkanı veren ultra becerileri aç. Duvarların ardını görebilen bir keskin nişancı veya asla fark edilmeyen Sinsi birim olduğunu düşün!
? Takımına karakter kazandıran özel alaycı sözler ve düşmanın ölüm anında söylenebilecek cümleler. Savaşı kazanmaya çalışırken alaycı bir söz en ağır silahtan daha yıkıcıdır...
? Geniş bir şapka yelpazesiyle savaşı eşsiz görünümünle renklendir.

BİRÇOK OYUN MODU
? Deathmatch: Blitz Brigade'de düz silahlı dövüş sırasında takımın adına en çok düşmanı öldürmek için yarış.
? Domination: Kendi konumunu savunurken kilit konumlara saldırıp harp meydanı hakimiyetini ele geçir. En kapsamlı takım çalışması testi!
? Capture the Flag: Düşman kalesine sız, bayrağı kap ve (işte işin zor kısmı) düşmana hedef olmadan bayrağı üssüne GÖTÜR!
? Free-for-All: Meydanı gözle ve ilk hareket eden şeyi yok et... Sonra ikincisini... Ve karşına çıkan her şeyi! Bu çılgın nişancı modda her koyun kendi bacağından asılır!

GÜCÜNÜ GÖSTER
? Güçlü ve patlayıcı çok sayıda kara ve hava saldırı aracıyla savaş meydanı kendini gösterdiğin yer olsun.
? Savaşı lehine çevirmek için Crusher'ı uçur.
? Kaosunu kişiselleştirmek için 100'ün üzerinde silah kuşan.
? Seni multiplayer PvP'ye hazırlayacak olan zorlu tek oyunculu görevlerde becerilerini cilala.

*****Harp Gibisi Yok!*****
Ücretsiz online aksiyon oyun türlerini, sınıflı multiplayer nişan alma oyunlarını, birinci şahıs nişan alma oyunlarını ve ordu/savaş oyunlarını sevenler ya da iyi bir MMO'dan keyif alanlar için.
Harp meydanına gir, savaşa hazırlan ve saatler süren FPS eğlencesinin tadını çıkar!
Blitz Brigade Blitz Brigade


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma