Blight Tester logo Blight Tester 10.0

Blight_Tester_10_0.zip
583 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Blight Tester ile internet sitesi tasarımları yapanların ya da internet sitelerinde dolaşanların, hatalardan dolayı bilgisayarlarına bulaşabilecek zararlı yazılım ve saldırıları tespit edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz programlardan bir tanesi. Web sitelerinde bulunan açıkları hackerlar tarafından ziyaretçilerin bilgisayarlarına saldırmak amaçlı kullanılmaları nedeniyle, hem ziyaretçiler hem de tasarımcılar programı kullanabilir ve sorunları önceden tespit edebilirler.

Açık ve anlaşılır bir arayüze sahip olan program, alan adı kısmına bir adres girmenizle birlikte o adreste yer alan tüm bilgileri alıyor ve site üzerinde incelemeler gerçekleştiriyor. Yapılan incelemeler sonucunda SQL injection açıklarından tutun da DDOS saldırılarına kadar onlarca farklı tehdit görüntüleniyor ve böylece ziyaret edip etmemek istediğinizi belirleyebiliyorsunuz.

Böylece web sitenizi hazırladıktan sonra hemen açıklara karşılık taratabilir ve ziyaretçilerinize zararı dokunabilecek noktaları düzeltebilirsiniz. Taramalar sonucunda elde edilen raporları ise dilerseniz hemen inceleyebilir, dilerseniz de kaydederek başkalarına gönderebilirsiniz.

Sık sık web sitesi açıklarından dolayı sorunlar yaşıyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmamanız gerektiğini düşünüyorum.

Blight Tester


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı