BitLord logo  BitLord 2.4.6-355

2-silent-setup-ver355.exe
1.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Ücretsiz torrent indirme ve yayınlama BitLord.

Bitlord, internetin her yerinden torrentleri indirmenize ve yayınlamanıza yardımcı olan açık kaynaklı bir yazılımdır. En sevdiğiniz içeriği arayabilir, medyayı bilgisayarınızda mükemmel bir sırayla saklayabilir ve hatta torrent kanallarına yorum yapabilir ve abone olabilirsiniz. BitLord Windows'u indirmek ve bilgisayarınıza kurmak için yalnızca birkaç tıklama yeterlidir.
.Torrent dosyaları nasıl çalışır?

İnternet, içeriği bulmak ve almak için belirli tanımlayıcılara ihtiyaç duyduğunuz geniş bir bölgedir. Meta veriler, bu amaca yönelik bir özelliktir. Ortam hakkında küçük kayıtlar olan (gerçek dosyalar değil) .torrent dosyalarını oluştururlar.

Tam dosya indirmesi için bu kayıtları almanız için bir arayüz sağlayan programlara 'istemciler' denir. Genellikle ücretsizdirler ve açık kaynak koduna dayanırlar. Aynı protokole dayalı bir istemci olarak BitLord, BitTorrent ve qBittorrent gibi diğer istemcilerle karşılaştırılabilecek böyle bir istemcidir.
Hafif ve kullanıcı dostu

Windows için Bitlord, kolay indirilebilen ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip bir programdır. Zahmetsiz arama ve anında oynatma işlevi vaat ediyor. Medyayı yayınlamak için bir Chromecast kullanıyor olsanız bile, bir filmi hala arka planda indirilirken izlemek mümkündür.
BitLord Güvenli mi?

Eşler arası indirme eğlencelidir ve yeterince iyi arama yaparsanız torrent kitaplıklarında her şeyi bulabilirsiniz. Ancak, bu indiriciler biraz riskli. Bilgisayarınıza zarar verecek kötü amaçlı yazılım ve zararlı dosyalarla karşılaşmanız olasıdır. BitLord, indirmeden önce soru sorabileceğiniz ve dosya hakkında yanıtlar alabileceğiniz büyüyen bir topluluğun parçası olmanızı sağlar.

Tescilli olan uTorrent'e çok benzer şekilde, BitLord kaynak kodunu göstermez. Bununla birlikte, şirket, performansı artırmak veya yeni özellikler eklemek için müşteriye yaklaşmak ve yardımlarını sunmak isteyen tüm bağımsız programcıları memnuniyetle karşıladığını iddia ediyor.
Hızlı tempolu bir yaşam için güvenilir torrent istemcisi

Bir torrent istemcisi hafif olmalı ve internet trafiğinizi tıkamamalıdır. Yeterince iyi bir internet bağlantısıyla, indirme sırasında bir filmi izlemeye çalışsanız bile BitLord iyi performans gösterir. Son olarak, düzenlemesi kolay bir kitaplığa sahiptir. BitLord, iyi bir torrent indiricisi için tüm temel kutuları kontrol ettiği için tüm kullanıcılar için güvenilir ve güvenilir bir seçimdir.
Etiketler:

ücretsiz torrent indirme ve yükleme

BitLord indir
BitLord


GnutellaWire

GnutellaWire

p2p dosya indirme programı
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Facebook Messenger

Facebook Messenger

android facebook görüntülü sohb