BeSafe Secure Drive indir BeSafe Secure Drive 1.3.1

BeSafe.exe
4.2 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

BeSafe Secure Drive ile sanal diskler yapıp bunu şifreleyerek sadece siz kullanabilirsiniz.

Günlük hayatımızda veya iş hayatımızda kullandığımız bilgisyarları farklı kullanıcılar ile paylaşabiliyoruz. Bu nedenle bu bilgisayarlarda kişisel bilgilerimizi, şifrelerimizi, yazışmalarımızı ve diğer özel nitelikteki verilerimizi depolamamız bizim için güvenlik tehdidi oluşturabiliyor. Böyle durumlarda kişisel bilgilerimizi güvence altına alabilmemiz ancak bu iş için özel olarak tasarlanmış programlar aracılığıyla gerçekleşebiliyor.

BeSafe Secure Drive bize bu iş için ihtiyacımız olan araçları sunan bir programdır. BeSafe Secure Drive temel olarak bize kendi bilgilerimizi depolayacağımız özel diskler yaratır ve bu diskleri şifre ile koruma altına almamızı sağlar. BeSafe Secure Drive ile yaratılan sanal disklerde korunan dosyalar AES 256 bir CBC algoritmasıyla kriptolanır. Bu sayede kişisel bilgileriniz tamamen güvence altına alınır.

BeSafe Secure Drive kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır. Bu sayede programı USB belleklerinize kopyalayarak herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

BeSafe Secure Drive


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı