BeSafe Secure Drive indir BeSafe Secure Drive 1.3.1

BeSafe.exe
4.2 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Hit(Buay):1 Hit 7
şifreli sanal disk oluşturma; BeSafe Secure Drive ile sanal diskler yapıp bunu şifreleyerek sadece siz kullanabilirsiniz.

Günlük hayatımızda veya iş hayatımızda kullandığımız bilgisyarları farklı kullanıcılar ile paylaşabiliyoruz. Bu nedenle bu bilgisayarlarda kişisel bilgilerimizi, şifrelerimizi, yazışmalarımızı ve diğer özel nitelikteki verilerimizi depolamamız bizim için güvenlik tehdidi oluşturabiliyor. Böyle durumlarda kişisel bilgilerimizi güvence altına alabilmemiz ancak bu iş için özel olarak tasarlanmış programlar aracılığıyla gerçekleşebiliyor.

BeSafe Secure Drive bize bu iş için ihtiyacımız olan araçları sunan bir programdır. BeSafe Secure Drive temel olarak bize kendi bilgilerimizi depolayacağımız özel diskler yaratır ve bu diskleri şifre ile koruma altına almamızı sağlar. BeSafe Secure Drive ile yaratılan sanal disklerde korunan dosyalar AES 256 bir CBC algoritmasıyla kriptolanır. Bu sayede kişisel bilgileriniz tamamen güvence altına alınır.

BeSafe Secure Drive kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır. Bu sayede programı USB belleklerinize kopyalayarak herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

BeSafe Secure Drive 1.3.1,şifreli sanal disk oluşturma


Etiketler: şifreli sanal disk oluşturma, BeSafe Secure Drive indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu