Beach Buggy Racing 2 indir Beach Buggy Racing 2 1.7.0

torunit.cobalt.googleplay
101M
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Beach Buggy Yarış Ligine katılın ve dünyanın dört bir yanından gelen sürücülere ve arabalara karşı yarışın. Mısır piramitleri, ejderha istila eden kaleler, korsan gemisi enkazları ve deneysel uzaylı biyo-laboratuvarları ile yarışın. Eğlenceli ve kaçık Powerup'lardan oluşan bir cephaneyi toplayın ve yükseltin. Yeni sürücüler alın, arabalarla dolu bir garaj kurun ve Lig'in tepesine çıkın.

İlk Beach Buggy Racing, eğlenceli bir offroad bükümü ile konsol tarzı kart yarışlarına 90 milyondan fazla uluslararası mobil oyuncuyu tanıttı. BBR2 ile ante bir ton yeni içerik, yükseltilebilir Powerups, yeni oyun modları ile yükselttik ... ve ilk kez çevrimiçi yarışmalarda ve turnuvalarda diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz!

ECT ÖZEL KART YARIŞ EYLEMİ

Beach Buggy Racing, inanılmaz fizik, ayrıntılı arabalar ve karakterler ve Vector Engine ve NVIDIA'nın PhysX tarafından desteklenen muhteşem silahlarla tamamen 3D bir off-road kart yarış oyunudur. Avucunuzun içinde bir konsol oyunu gibi!

OWER GÜÇLERİNİZİ YÜKSELTİN

Keşfetmek ve yükseltmek için 45'den fazla Powerups ile BBR2, klasik kart yarışı formülüne bir stratejik derinlik katmanı ekler. "Chain Lightning", "Donut Tyres", "Boost Juice" ve "Killer Bees" gibi dünya dışı yeteneklerle kendi özel Powerup destenizi oluşturun.

Etiketler: Beach Buggy Racing 2 indir , araba yarışı oyunu android için

Vector Unit indir Bak
Beach Buggy Racing 2 indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum