Battle Dragons indir Battle Dragons 1.0.5.5

android
9.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Bir Ejderha Ordusunu yönetin! Övgü üstüne övgü alan Spacetime Studios tarafından yaratılan Savaş ve Kur oyununda dünyanın her yanındaki yüz binlerce Ejderha Klanı ile savaşın.
***** ?iPhone?unuzda veya tabletinizde bulunması gereken bir oyun!
?***** ?Spacetime Studios bir başarıya daha imza attı.
?***** ?Sabahları Savaşçı Ejderhalardan gelen ateş ve barut kokusuna bayılıyorum, öğlenleri de, akşamları da.
? Bu yazıyı okuyorsanız Tanım kısmındaki alt oka dokundunuz demektir. Teşekkürler, merakınızı takdir ediyoruz. Mobil cihazınıza kurduğunuz uygulamalar konusunda oldukça seçici olmalısınız.
O halde bu uygulamayı indirip indirmemeye karar vermeden önce okumaya değer bulacağınız bazı bilgiler verelim. Bu oyunda ne yapacaksınız? Oldukça basit. Ejderha ordunuz diğer oyuncuların kaynaklarını yerle bir edip yağmalarken siz ordunuzu yöneteceksiniz. Daha fazla güç edinmek için bu kaynakları kullanacaksınız.
Savaşacaksınız. İnşa edeceksiniz. En güçlü siz olacaksınız.Ve kesinlikle eğleneceksiniz, hem de hiçbir şey ödemeden. Biz çalışırken çok eğlendik ve umarız siz de oynarken çok eğleneceksiniz. Kaybedecek neyiniz var? Haydi İndir düğmesine dokunun.Oyunumuzla ilgili hoşunuza gideceğini düşündüğümüz başka şeyler de var:? 43 farklı bina üzerine Ejderha Kalesi dikin, binaların hepsi (sanal olarak) gerçek ve muhteşem görünüyorlar.Yenilikler -Oyuncular ve Klanlar için yeni skorbord kategorileri eklendi-Her bir skorbord kategorisinde En İyi 10 oyuncuya özel ödül ve sürprizler eklendi-Her iki haftada bir skorbord sıfırlanır ve kazananlar ödüllerini alır-Her bir skorbord kategorisinde En İyi Klan için ödül ve sürprizler eklendi-Saldırı tekrarları kaydedilebilir ve Savaş Geçmişinde tekrar oynatılabilir-Oyuncular dil kategorilerine göre sohbet gruplarına ayrıldı
Battle Dragons


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu