BatakOnline logo BatakOnline 3.7.1

ios
21.9 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

BatakOnline, gencinden yaşlısına kadar her yaştan kart oyuncularının severek oynadığı popüler kart oyunlarından biri olan Batağı, iPhone ve iPad'lerimiz üzerinden diğer oyuncular ile online olarak oynamamızı sağlayan keyifli bir iOS uygulamasıdır.

4 kişi ile oynanan Batak oyununda, ister arkadaşlarınızı davet ederek birlikte oynayın isterseniz diğer oyuncularla birlikte olarak hızlıca oyuna girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oynaması oldukça eğlenceli olan oyunda 2 farklı batak türü bulunuyor. Bunlardan biri bildiğimiz klasik batak. Klasik batakte genel olarak tüm oyuncular söyledikleri el sayısını almak zorundadırlar. Alamadığınız durumlarda batmış olursunuz. Diğer oyun türü ise ihaleli batak. İhaleli batakta ise tüm oyuncular sırasıyla alacakları el sayısını söylerek ihaleye girerler. En sonunda en yüksek rakamı söyleyen oyuncu ihaleyi alır. Oyun sonunda söylenen el sayısını alamayan ihaleci batar. İhaleci dışındaki diğer oyuncuların ise en az birer el almaları gerekmektedir. Aksi durumda diğer oyuncularda batarlar.

İnternet üzerinden bir çok oyuncu veya arkadaşlarınız ile birllikte hızlıca bağlanarak keyifli bir şekilde batak oynamanızı sağlayan BatakOnline uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

BatakOnline Resimli Anlatim


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu