Babbel logo Babbel 20.84.0

android
23 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Babbel,Dil öğrenmek için yeni bir yol keşfedin. Yeni başlayanlar ve ileri öğrenenler için kolay ve eğlenceli. Sadece birkaç dakika bir gün dil becerilerini güçlendirir. Uygulamasını indirin ve ücretsiz ilk ders deneyin!Mobil 2014 ödül kazanan Best.


"Ben en güçlü buldum uygulaması Babbel olduğunu."
- New York Times"Babbel: A Yeni Bir Dil öğrenin Yardım, Help Me." - Hürriyet"10 üzerinden 9"

- KabloluDİLLER BİRÇOKBabbel ile Türkçe, Rusça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İsveççe, Portekizce Brezilya İspanyolca, Lehçe, Hollandaca, Endonezya, Danimarka ve Norveç öğrenebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ
13 farklı dil için etkileşimli derslerin kapsamlı seçimi.- hayatınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır.- öğrenme hedefleri uyarlanır.-  bizim konuşma tanıma teknolojisi ile Telaffuz eğitin.- Yeni başlayanlar ve ileri hem de öğrenciler için idealdir.- İnceleme Yöneticisi ile uzun süreli bellekte yeni kelime tutun.- Öğrenme ilerleme Android cihazlar ve web platformlarında senkronize.- egzersizleri, dinleme eğlendirme, yazma ve konuşma- konularda geniş bir yelpazede için Kelime eğitmenler- Kolayca graspable dilbilgisi alıştırmalarıVe çok daha fazlası
...Lütfen aklınızda bulundurunSen erişim kursları ve özellikleri için bir Babbel abonelik gerekir. Buna göre değişebilir sunulan derslerin miktarı kullandığınız dili görüntüler.İki abonelik seçeneği vardır:Iptal edilinceye kadar ayda $ US12.95 için bir aylık abonelik, otomatik olarak yenilenir.Iptal edilinceye kadar yıllık $ US83.40 için One-yıllık abonelik, otomatik olarak yenilenir.O cari ödeme süresi sonuna kadar iptal edilir sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Sen yönetmek ve Google Play Store hesabında bir abonelik iptal edebilirsiniz.

ABD ZİYARETİ:http://www.babbel.comBizi takip edin:http://twitter.com/#!/babbelCIRCLE ABD:https://plus.google.com/+BabbelPlusFAN ABD:http://www.facebook.com/babbel.languagesBabbel dan Dil Eğitimi: Babbel size on üç farklı yabancı diller için tam bir online dil öğrenme deneyimi sunuyor. İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Türkçe, Fransızca, İngilizce, Lehçe, Hollandaca, Endonezya, ya da İskandinav dilleri birini öğrenmek için seçin; , İsveç Danimarka ve Norveç. Ne olursa olsun cep telefonu, tablet veya bilgisayar kullanıyorsanız olsun, sizin Babbel dil kursu ve otomatik çalışma ilerleme kaydetmek ve diğer cihazlarla senkronize olacak, bizim dil eğitim sistemini erişebilirsiniz. Bu sizin gramer tazelemek ve her yerde ve her zaman geniş bir kelime oluşturmaya çalışmak anlamına gelir.Sadece hayal edin: Eğer bir kelime İspanyolca ya da Fransızca çıktığında TV izlerken evde oturuyoruz. Siz "Sadece bu dili öğrenmek için daha iyi olmaz mı?", Yabancı dil sözlüğü ulaşmak için ama sonra kendinize düşünüyorum Sen rafa sözlük dönmek ve akıllı dışarı kırbaç. Sen Google Play Store ve "İspanyolca öğrenmek için en iyi App" için arama girin. Lo beğenirsin, "Babbel" görünür. Sadece bir kelime antrenörüne veya dilbilgisi rehber, çok daha fazla Babbel 7.000 saat (evet, 7,000 ... Ve sayma!) Sevgiyle dil uzmanları tarafından oluşan dil dersleri sunmaktadır, her interaktif ders gramer aktiviteleri, kelime testleri ve telaffuz eğitimi dolu akıllı konuşma tanıma yoluyla. Ve hepimiz seviyeleri için tüm bu teklif: Tam bir acemi mi? Intermediate? Gelişmiş? Fransız fiil çekimi konsantre ister misiniz? Yoksa İspanyol gergin inceleme yapmak istersiniz? Yoksa Nonna içeren büyük büyükannesi ne olduğunu İtalyan tarifi keşfetmek gerekiyor? Babbel dil eğitimlerini bu yüzden artık kalıpkitapları gerekli, kolay navigasyon ve kelimelerin ve konuların seçimi sağlayan, tematik düzenlenmiştir."Ama laf Babbel odak, dillerin geniş seçimi ve mütevazı fiyat serbest Duolingo ve sofistike ama pahalı Rosetta Stone hem de rekabet edebilir." - Ekonomist (14 Haziran 2013)

Babbel android yabancı dil öğrenme Babbel Babbel Babbel Babbel Babbel


EBA

EBA

android için eba uygulaması
Kunduz

Kunduz

sınavlara hazırlanma uygulaması
Tabii

Tabii

eğitim ve oyun bir arada
EBA Akademik Destek

EBA Akademik Destek

Lise öğrencileri için eba
Tandem Language Exchange

Tandem Language Exchange

karşılıklı dil öğrenme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü