Axess Mobil indir Axess Mobil 1.8.8

akbank.android.apps.axess
70 MB
Dil tr
lisans:  Ücretsiz
Türkiye'nin modunuza göre kampanya sunan uygulaması Axess Mobil'le hem modunuza göre takılın hem Akbank kartlarınızla ilgili her şeyi kolayca takip edin.

MODUNU SEÇ
Bugün alışveriş modundayım. Akşama derbi var kimse benden bir şey istemesin, modundayım.Hiç evden çıkasım yok, ayaklarımı uzatıp evde takılma modundayım.?Hepimiz her gün birçok farklı moda giriyoruz. Hatta aynı gün içinde moddan moda geçiyoruz. İşte tam bu noktada Axess Mobil sizinle aynı moda giriyor ve teklifleri ile modunuzu keyifle yaşamanıza yardımcı oluyor. Yapmanız gereken tek şey modunuzu seçmek ve sonrasını Axess Mobil?e bırakmak.
 
SİZE ÖZEL ÖNYÜZ
Pazar günü kahvaltıdan sonra ailemi alır alışveriş merkezine giderim.? ?Cuma akşamları eşimle güzel bir restorana gidip haftanın yorgunluğunu atmak olmazsa olmazım.? Hafta içi her sabah önce kahvemi alır öyle işe başlarım.? Gündelik hayatta artık rutinimiz olmuş bir çok alışkanlığımız var. Axess Mobil, bu rutinleri tanıyarak Axess, Wings ve Neo?nun fırsatlar dünyası içerisinde o anda ilginizi en çok çekecek olan kampanyaları tahmin ediyor ve bu fırsatlardan öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlıyor. Üstelik bu teklifleri sizin harcama alışkanlıklarınıza göre sabah, öğlen ve akşam saatlerinde güncelleyerek size 7 gün 24 saat yaşayan bir uygulama olarak hizmet veriyor.
 
Etiketler: Axess Mobil indir , axess kart mobil uygulaması

AKBANK indir Bak
Axess Mobil indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma