AVGO Free Video Converter logo AVGO Free Video Converter 1.03

FreeVideoConverter.exe
7.8 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

AVGO Free Video Converter,video formatı değiştirme ve  ses dönüştürme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir ücretsiz video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarımızda kayıtlı videoları medya oynatıcımızın oynatamadığı ve bu videoları televizyon, telefon ve MP3 çalar gibi başka cihazlarda oynatmak istediğimiz durumlarda video dönüştürme ihtiyacı doğmaktadır. Bu ihtiyaç için birçok alternatif olsa da ücretsiz olarak bu hizmeti sunan ve iş gören bir yazılım bulmak oldukça güçtür.

İşte AVGO Free Video Converter bu ihtiyacımızı tamamen ücretsiz olarak karşılayan ve işini gerektiği gibi yerine getiren bir yazılımdır. AVGO Free Video Converter kullanarak bilgisayarımızda kayıtlı videoları farklı formatlara dönüştürebiliyoruz. 400'ün üzerinde formatı destekleyen program bize ses dönüştürme imkanı da tanıyor.

AVGO Free Video Converter'ın öne çıkan bir başka özelliği ise bize videolarımızı dönüştürürken hazır cihaz profilleri sunmasıdır. Program içerisinde yer alan 200 üzerindeki hazır profil sayesinde videoyu oynatmak istediğimiz cihaza uygun ayarları elimizle yapma derdinden kurtuluyoruz. Tek yapmamız gereken cihazımızla uyumlu profili seçmek ve dönüştürme işlemini başlatmaktır. Program Android telefonlar, oyun konsolları, iPhone ve iPad gibi cihazların yanında MP3 çalar, DVD/VCD oynatıcılar gibi farklı cihazlar için hazır profillere yer veriyor.
AVGO Free Video Converter Resimli Anlatim AVGO Free Video Converter Resimli Anlatim Resimli


Easy Video Logo Remover

Easy Video Logo Remover

videolardaki logoları kaldırma pr
madVR

madVR

kaliteli video izleme
QQ Player

QQ Player

ses ve video oynatıcı
MakeMKV

MakeMKV

dvdleri bilgisayara kaydetme
MP4Tools

MP4Tools

mp4 dosyalarını birleştirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma