AVG Ultimate indir AVG Ultimate 21.4.3179

AVG_Ultimate_1827.exe
3.5 MB

Dil en tr

lisans:  Deneme Sürümü

Sınıflarındaki en iyi antivirüs, optimizasyon ve VPN uygulamaları üst düzey tek bir pakette. Kendiniz ve aileniz için ödüllü güvenlik, gizlilik ve performansı edinin.

Basitleştirilmiş tam koruma. Gerçek zamanlı tehdit tespiti, fidye yazılımı ve web kamerası koruması, uzaktan erişim kalkanı ve gelişmiş güvenlik duvarı ile tam bir koruma altında olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Güvenliğinizden taviz vermeden kullanımı kolay ve sınıfının en iyisi korumayı edinin.

Bilgisayarınız için tam performans. Cihazınızı hızlandırın, daha fazla depolama alanı için gereksiz dosyaları temizleyin, pil ömrünüzü uzatın, önemli programlarınızı her zaman güncel tutun ve küçük sorunları gerçek birer sorun hâline gelmeden giderin. Optimizasyon aracımız, cihazınızın yeni gibi çalışmasını sağlamak için genel performansı optimize eder.Gizli ve güvenli şekilde gezinin.

Güçlü VPN'imiz sizi çevrim içi güvende ve gizli tutar. Tüm Wi-Fi ağlarını güvenli hâle getirin, çevrim içi faaliyetlerinizi gizli tutmak için IP adresinizi gizleyin ve sevdiğiniz içeriklere dünyanın her yerinden erişim sağlayın. Yalnızca tek bir tıklamayla 256 bit şifreleme ile güvende olur ve internetin tadını özgürce çıkarabilmek için 50'yi aşkın sunucu konumuna erişim sağlarsınız.

AVG Ultimate


Dr.Web CureIt!

Dr.Web CureIt!

kurulumusuz virüs tarama
Smart Virus Remover

Smart Virus Remover

usb bellek virüs temizleme
Multi Virus Cleaner

Multi Virus Cleaner

zararlı temizleme aracı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr