AutoKrypt logo AutoKrypt 12.11

kryp.exe
43 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

dosya yada klasörlerizi şifreleyerek diğer kullanıcıların erişememesini sağlamak istiyorsanız AutoKrypt programını kullanarak dosyalarınızı saklayabilir ve şifreleyebilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüzü olan AutoKrypt oldukça kolay kullanılabilen bir programdır. Bilgisayar bilgisi çok olmayan kullanıcılar bile rahatlıkla programı kullanabilirler. Program dosyaları şifreleyebildiği gibi aynı zamanda şifreli olanların şifrelerini de çözebilmektedir. Aynı anda birden fazla işlem yapabildiğiniz AutoKrypt, dosyaları tek bir tıklama ile şifrelemenizi sağlıyor. Ayrıca program ile oluşturduğunuz şifreleri taşınabilir cihazlara göndererek dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz.

Özel dosya ve belgelerinizin güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz en iyi güvenlik programlarından biri olan AutoKrypt, kolay kullanımı ve sahip olduğu özellikler sayesinde bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Sizde bilgisayarınız üzerindeki dosyaları şifreleyerek diğer kullanıcılar tarafındna ulaşılmamasını istiyorsanız AutoKrypt'ın ücretsiz deneme versiyonunu indirerek bir göz atmanızı öneririm.

AutoKrypt


A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
ZHPDiag

ZHPDiag

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme
RogueKiller

RogueKiller

Kötü Niyetli Yazılım Engelleme
Romaco Timeout

Romaco Timeout

bilgisayar şifreleme
Autorun File Remover

Autorun File Remover

usb bellek virüs engelleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama