AutoKrypt indir AutoKrypt 12.11

kryp.exe
43 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 26

dosya yada klasörlerizi şifreleyerek diğer kullanıcıların erişememesini sağlamak istiyorsanız AutoKrypt programını kullanarak dosyalarınızı saklayabilir ve şifreleyebilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüzü olan AutoKrypt oldukça kolay kullanılabilen bir programdır. Bilgisayar bilgisi çok olmayan kullanıcılar bile rahatlıkla programı kullanabilirler. Program dosyaları şifreleyebildiği gibi aynı zamanda şifreli olanların şifrelerini de çözebilmektedir. Aynı anda birden fazla işlem yapabildiğiniz AutoKrypt, dosyaları tek bir tıklama ile şifrelemenizi sağlıyor. Ayrıca program ile oluşturduğunuz şifreleri taşınabilir cihazlara göndererek dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz.

Özel dosya ve belgelerinizin güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz en iyi güvenlik programlarından biri olan AutoKrypt, kolay kullanımı ve sahip olduğu özellikler sayesinde bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Sizde bilgisayarınız üzerindeki dosyaları şifreleyerek diğer kullanıcılar tarafındna ulaşılmamasını istiyorsanız AutoKrypt'ın ücretsiz deneme versiyonunu indirerek bir göz atmanızı öneririm.

AutoKrypt 12.11,dosya gizleme şifreleme


Etiketler: dosya gizleme şifreleme, AutoKrypt indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın