ASUS GPU Tweak indir ASUS GPU Tweak 2.2.8.3

PUTweakII-Version2283.zip
88 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

ASUS GPU Tweak, size modern ve sezgisel bir arayüz sunarak, ekran kartı performansınızın keyfini çıkarmak için kullanılabilecek güçlü bir araç setini gizleyecek. ASUS bu aracı geliştirdi ve piyasaya sürüldüğünden beri birçok kullanıcının oldukça faydalı bulacağı bazı özelliklerden yararlanan bir uygulamaya dönüştü. Yirmi beşten fazla güncelleme aldı ve hala iyi çalışıyor.

Güncellemeler, artan uyumluluğa ve ayrıca yeni tanıtılan seriler için genişletilmiş desteğe odaklandı.

ASUS GPU Tweak artık ASUS kartlarının hız aşırtma sürecinde kullanılıyor ve şu anda piyasada bulunan en iyi araçlardan biri olduğu biliniyor. Bu, sağlam bir geliştirme örneğidir çünkü bilgisayar donanımınızın performansını artıracaktır.

Çalışması sezgisel bir araçtır ve ilk başta kullanımı biraz zor görünse de size oldukça temiz bir arayüz sunacaktır.

Bu cihazı nasıl doğru bir şekilde kullanacağınızı öğrenene kadar uzun bir süre almayacaksınız ve şüphesiz kendinizi bu aracın sunacağı tüm olasılıklara dalmış bulacaksınız.

Bu aracı dikkatli bir şekilde indirmelisiniz çünkü onu kullanmanın riskleri de olacaktır, bu yüzden kullanmaya karar verirseniz, bunu bildiğinizden emin olun.

Kartınızdan en fazla GPU'yu hızlı bir şekilde alabilirsiniz ve bu uygulama, GPU Saatini GPU Voltajına göre değiştirmenize olanak tanır.

ASUS GPU Tweak


Reg Organizer

Reg Organizer

sistem bakım onarım
CHAOS Shredder

CHAOS Shredder

kalıcı dosya silme

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı