Assassins Creed II logo Assassins Creed II

productID.178119600
40.9 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

Assassins Creed bu yılın çıkması en çok beklenen oyunlarından biriydi. Altari rolünde, üçüncü haçlı seferini durdurmak için önde gelen pekçok önde gelen gelen figürü öldürmek zorundasınız..
Lucy, Desmond  u Abstergo  dan kaçırıp onu gizlenme yerlerine götürür. Sonra suikastçı arkadaşları olan Shaun ve Rebecca ile tanıştırır. Ayrıca Lucy, ona güncellenmiş bir Animus  u da gösterir. Desmond, tekrar göreve gönüllü olur. Bu sefer 1476 yılında Floransa Cumhuriyeti  nde yaşamış ve Desmond  un bir diğer atası olan Ezio Auditore da Firenze  nin anılarını keşfe başlar. Desmond, ?Animus  un Kanama Etkisi? sayesinde Ezio  nun yeteneklerini elde etmeye çalışır. Böylece suikastçılara yardım edebilecektir. Ezio  nun babası ve kardeşleri, tapınakçı biri olan Uberto Alberti tarafından idam edilir. Ezio, Uberto  yu öldürüp intikamını alır ve annesini ve kız kardeşini Tuscan bölgesindeki villalarına kaçırır.
Assassin s Creed Game Trailer Resimli Anlatim Assassins Creed II  Assassins Creed II indir Assassins Creed II  Assassins Creed II indir


Among Us

Among Us

windows için katil bulma oyunu
Warblade

Warblade

Uzay Oyunu Levelli
Half  Life:  Sven  Co-Op

Half  Life:  Sven  Co-Op

Uzay Oyunu Levelli
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Icy Tower

Icy Tower

Icy Tower full indir

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma