Ashampoo Photo Mailer logo Ashampoo Photo Mailer 1.0.6

ampoo_photo_mailer_sm.exe
11.7 MB

Dil en tr

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Bugün, görüntüleri çevrimiçi paylaşmak için birçok yol var. Ancak, e-posta yoluyla fotoğraf paylaşmanın hala güç olan en kolay yolu ne olmalıdır. E-posta sağlayıcılarının kısıtlamalarıyla karşılaşmak için görüntüler toplu olarak el ile yeniden boyutlandırılmalı, kırpılmalı ve genellikle birçok e-postaya ayrılmalıdır.


Ashampoo Photo Mailer ile kullanıcıların boyut veya miktar kısıtlaması konusunda endişelenmesine gerek yok. Tek bir kaydırıcı denetimine dayanarak, kullanıcılar dört farklı kalite düzeyi arasından seçim yapabilir. Ashampoo Photo Mailer, tam otomatik olarak tüm görüntüleri ayarlayacaktır ve ve birçok e-posta için gerekli olmasından dolayı onları paketleyecektir.

Ashampoo Photo Mailer, görüntüleri alma ve e-postalarınız için alıcılar ekleme gibi hızlı adım süreci etrafında inşa edilmiştir. Bu yaklaşım son derece sezgiseldir ve kendini açıklayar. Ayrıca bu uzun olmayan öğrenme süreci gerektirir.

Varolan e-posta hesaplarını düzeltme sadece bir isim, e-posta adresi ve parola ister. Ashampoo Photo Mailer farklı e-posta sağlayıcılarını otomatik olarak tanır ve gerekli sunucu ayarlarını ekler.

Kişileri ekleme ve düzenleme, Ashampoo Photo Mailer ile çok kolaydır.
Bir kişiyi eklemek için sadece tek bir tıklama yeterlidir. Yeni
e-postalara alıcılar ekleme bağlam menüsü duyarlı açılır menü
aracılığıyla daha kolaydır.

Ashampoo Photo Mailer, sizin için tüm kırpma ve yeniden boyutlandırma işlemlerini yapar ve e-posta yoluyla görüntü paylaşımını eğlenceli bir deneyim haline getirir. Siz fotoğrafları sağlarsınız, Ashampoo Photo Mailer gerisini halleder!

  • herhangi bir sayıda görüntü (sadece gerektiğinde bölme işlemi otomatik olarak gerçekleşir)
  • herhangi bir sayıda alıcı için (basit ve etkili iletişim yönetimi dahil)
  • herhangi bir kalite (sadece gerektiğinde kırpma ve yeniden boyutlandırma otomatik olarak gerçekleşir)

Not: Yazılımın normal deneme süresi 10 gündür. 30 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için kaydolmalısınız.  Adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek gerekli bilgileri girip, deneme süresini uzatabilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 47.99 TL'dir.

Ashampoo Photo Mailer Resimli Anlatim


EFS

EFS

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma