Ashampoo Mail Virus Blocker indir Ashampoo Mail Virus Blocker 1.02 SE

ailvirusblocker102_se.exe
3.17 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

E-posta virüsleri, güncel e-posta iletilerindeki "e-posta ekleri" ile birlikte gönderilmektedirler. Bu virüsler e-posta eki olan dosyaların içlerinde saklı biçimde geldiğinden oldukça büyük tehlike oluşturmaktadırlar. E-posta virüslerinin çoğu, kendilerini gerçek ve önemli olarak gösteren kişi ya da kurumlar tarafından gönderildiğine inanılacak halde geldiğinden, birçok bilgisayar kullanıcısı bu tuzağa kolayca düşebilmektedir. Örneğin ekinde virüs olan bir e-postanın genellikle kendisine Microsoft tan geldiği süsü verilmiştir. Tabi işin aslı bu değildir.

Dünyada e-posta alıp gönderen kişilerin çoğunluğu, Microsoft un sunmuş olduğu bir hizmet olan Outlook Express adlı e-posta istemci yazılımını kullanmaktadır. Bu yazılım sizi zararlı e-postalardan en yüksek düzeyde korumaya yetmemektedir. Durum böyle olunca gelen elektronik postaları denetimden geçirecek yazılımlara gereksinim duyulmuştur. İşte Ashampoo Mail Virus Blocker yazılımı da bunlardan birisidir.

Yazılım elektronik postaları zararlı barındırıp barındırmadığı konusunda denetimden geçirmekte, eğer bir zararlı var ise bu tehlikeyi engellemektedir. İşlevi basit görünmekle birlikte oldukça önemlidir. Çünkü günümüzde virüslerin çok büyük bir kısmı sistemlere bu yolla bulaşmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan yazılım sizi bu tehlikelerden başarı ile koruyacak bir alternatiftir.

NoT : Yazılımın deneme sürümünde 3 zararlı engelleme kısıtlaması bulunmaktadır. Yazılımı sınırsız biçimde kullanabilmeniz için 10 euro gibi düşük bir ücret ödeyerek satın almanız gerekmektedir.USB Disk Security

USB Disk Security

usb bellek koruma programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması