Arena of Valor logo Arena of Valor 1.41.1.7

ios
956 MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Arena of Valor,Çevrimiçi savaş oyunu. (MOBA).5v5, 3v3, 1v1 modlarında 10 dakikadan kısa süreli hızlı tempolu savaşlara katılıyorsunuz.

Savaşlarda gerçek zamanlı olarak takım arkadaşlarınızla iletişime geçip görev paylaşımı yapabiliyorsunuz. Dilerseniz Turnuva moduna geçip lig mücadelesi verebilirsiniz.
Özellikleri:

- Mobil için Mükemmelleştirilmiş Klasik 5v5 MOBA -

Kuleler arasında köşeler ve çatlaklarla dolu klasik bir üç şeritli arenayı geçin. Çalılıkta gizlenen düşmanlara dikkat edin ve ormanda bekleyen sırları ortaya çıkarın. Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış sezgisel kontroller, kolayca öldürmenizi sağlayacak ve sizi kısa sürede bir MVP haline getirecektir!

- Artan Efsanevi Kahraman Sayısı -

Çeşitli Tanklar, Suikastçılar, Büyücüler, Destek, Savaşçılar ve Nişancılar da dahil olmak üzere 100'den fazla korkusuz kahramandan ve sayımdan oluşan bir kadroyu keşfedin ve komuta edin. Savaşta rakiplerinizi alt etmek için mükemmel takımı kurun!

- Üstün MOBA Deneyimi -

İlk Kan, Çift Öldürme, Üçlü Öldürme? bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm özellikler parmaklarınızın ucunda. Becerilerinize meydan okuyacak ve sizi gerçek bir şampiyon yapacak 5v5, 3v3, 1v1 ve benzersiz "Kanca Savaşları" modu dahil olmak üzere tüm oyun modlarını keşfedin ve bunlara hükmedin!

- Hızlı Eşleştirme ve 10 Dakikalık Maçlar -

Anında dünyanın her yerinden oyuncularla takım kurun. Ormanlarda, şeritlerde ve kulelerde ilerleyin, ilk kanı alın ve düşman Çekirdeğini yok edin. Takımınızı 10 dakikadan daha kısa sürede zafere taşıyın!

- Şiddetli Takım Savaşlarında Arkadaşlarınıza Katılın -

Hızlı savaşın tadını çıkarın ve dünyanın her yerinden oyuncularla ittifaklar kurun. Gerçek zamanlı sesli sohbeti kullanarak her gün arkadaşlarınızla ve lonca arkadaşlarınızla etkileşim kurun. Yükü paylaşın, birlikte çalışın ve stratejik olarak savaşın. Turnuva Modunda arkadaşlarınla ??takım kur ve yakında kendi ligini oluşturabileceksin. Arena of Valor, mobil cihazlarınız için yeni eSport'tur.

- Ne Gerekiyor? Sonsuza Kadar Oynaması Ücretsiz -

Arena of Valor'da her şey beceriyle ilgili. En sürükleyici ve dengeli oyunu yaratmaya çalışıyoruz, böylece savaşın gidişatını değiştirebilir ve zorluklar ne olursa olsun zafer için yarışabilirsiniz. Kazan ya da kaybet, her eylem önemlidir!
Arena of Valor Arena of Valor Arena of Valor


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama