Archiver logo Archiver 2.0.0.001

archiver_setup.exe
9.2 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Archiver güçlü dosya sıkıştırma ve açma programı. 39 dosya kompenenti destekler.

Bilgisayarımızda depoladığımız dosyaları internet üzerindeki farklı servisler aracılığıyla paylaşmak istediğimizde dosyaları toplu olarak paylaşmak sıkıntılı olabiliyor. Oluşturduğumuz ofis dökümanları, sunumlar, raporlar, metinler gibi dosyalar çok sayıda olunca hepsini teker teker iletmek büyük bir zaman ve emek kaybına yol açabiliyor. İşte bu gibi durumlarda bu dosyaları sıkıştırarak bir araya toplayabiliyor ve tek bir dosya haline dönüştürebiliyoruz. Archiver bize bu konuda yardımcı olan, arşiv oluşturma ve mevcut arşiv dosyalarının içeriklerine erişme konularında çözüm sunan bir yazılımdır.

Archiver ZIP, 7z, JAR gibi yaygın olarak kullanılan arşiv formatlarının yanında birçok farklı arşiv formatını da desteklemekte. Uygulamanın tek eksik yönü ise RAR formatını desteklemiyor oluşu. Programın güzel özelliklerinden bir tanesi kendi kendine açılabilen arşiv dosyaları yaratabilmesidir. Bu sayede üzerine tıkladığınızda içerisinde yer alan dosyaları açabileceğiniz, çalışması için ek bir arşiv yazılımı yüklemenize gerek olmayan arşiv dosyaları yaratabiliyorsunuz. Bu özellik özellikle farklı bilgisayarlarda çalışıyorsanız işinize yarayacaktır.

Archiver ile oluşturduğunuz arşiv dosyalarına şifre koruması sağlayabilmeniz mümkün. Ayrıca dosyaları sıkıştırırken sıkıştırma oranını ayarlayabiliyorsunuz ve ihtiyaç olduğunda dosya boyutunu küçültebiliyorsunuz.

Archiver


Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait