Archiver indir Archiver 2.0.0.001

archiver_setup.exe
9.2 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Archiver güçlü dosya sıkıştırma ve açma programı. 39 dosya kompenenti destekler.

Bilgisayarımızda depoladığımız dosyaları internet üzerindeki farklı servisler aracılığıyla paylaşmak istediğimizde dosyaları toplu olarak paylaşmak sıkıntılı olabiliyor. Oluşturduğumuz ofis dökümanları, sunumlar, raporlar, metinler gibi dosyalar çok sayıda olunca hepsini teker teker iletmek büyük bir zaman ve emek kaybına yol açabiliyor. İşte bu gibi durumlarda bu dosyaları sıkıştırarak bir araya toplayabiliyor ve tek bir dosya haline dönüştürebiliyoruz. Archiver bize bu konuda yardımcı olan, arşiv oluşturma ve mevcut arşiv dosyalarının içeriklerine erişme konularında çözüm sunan bir yazılımdır.

Archiver ZIP, 7z, JAR gibi yaygın olarak kullanılan arşiv formatlarının yanında birçok farklı arşiv formatını da desteklemekte. Uygulamanın tek eksik yönü ise RAR formatını desteklemiyor oluşu. Programın güzel özelliklerinden bir tanesi kendi kendine açılabilen arşiv dosyaları yaratabilmesidir. Bu sayede üzerine tıkladığınızda içerisinde yer alan dosyaları açabileceğiniz, çalışması için ek bir arşiv yazılımı yüklemenize gerek olmayan arşiv dosyaları yaratabiliyorsunuz. Bu özellik özellikle farklı bilgisayarlarda çalışıyorsanız işinize yarayacaktır.

Archiver ile oluşturduğunuz arşiv dosyalarına şifre koruması sağlayabilmeniz mümkün. Ayrıca dosyaları sıkıştırırken sıkıştırma oranını ayarlayabiliyorsunuz ve ihtiyaç olduğunda dosya boyutunu küçültebiliyorsunuz.

Archiver

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması