Apowersoft Free Screen Capture logo Apowersoft Free Screen Capture 1.4.8.2

screen-capture-pro.exe
28 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Apowersoft Free Screen Capture, kullanıcılara tam ekranı, bir ekran noktasını, aktif bir pencereyi ve daha fazlasını yakalama yeteneği sağlar. Bu araç yalnızca sizin için anında ekran görüntüsü oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda görüntüyü çektikten sonra düzenleme seçenekleri de sağlar. Bunların içinde metinler, şekiller, çizgiler, oklar, belirtme çizgileri, bulanık efektler ve çeşitli renklerin yanı sıra vurguları kullanarak ekran görüntünüzü büyük ölçüde özelleştirebilirsiniz. Bir anlık görüntü oluşturduktan sonra, onu birkaç görüntü biçiminde yerel sürücüye kaydedebilir veya sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca, her görüntünün tam boyutunu, boyutunu ve diğerlerini de görebilirsiniz.

İnsanların hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alması ve sınırsız açıklama eklemesi için olağanüstü bir araç olan bu yazılım, ücretsiz depolama hizmeti ve paylaşım seçenekleriyle birlikte gelir. Ve en önemli şey, bunları dosya boyutu veya kayıt konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabilmenizdir. Basit bir tıklama yaparak, görüntünüz, isteğe bağlı parola korumalı geliştiriciler tarafından barındırılan sunucuya yüklenir. Bu şekilde, görüntünüzü internette başkalarına iletmek için bir bağlantı göndermeniz yeterlidir. Ayrıca, sorunsuz arayüzde hesaplarınıza kolayca bağlanmanıza olanak tanıyan sosyal düğmeler bulunmaktadır.

Ekran yakalama, görüntü düzenleme, ücretsiz bulut depolama ve paylaşma seçenekleri içeren bir yazılım parçası bulabilirsiniz, ancak hiçbiri ücretsiz görünmüyor. Ancak Apowersoft Ücretsiz Ekran Yakalama, bu işlevlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir ancak ödeme, kayıt, reklam vb. Gibi ek özellikleri yoktur. Size güzel bir ekran yakalama deneyimi sunar. Ayrıca, yakalamada gecikme, yakalamaya imleci dahil etme ve kullanıcılar için daha fazlası gibi ekstra işlevlere de sahiptir.
Apowersoft Free Screen Capture Apowersoft Free Screen Capture Apowersoft Free Screen Capture


Screenrec

Screenrec

ekran görüntü kayıt programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü