AnyDesk Remote Control logo  AnyDesk Remote Control 6.4.0

android (APK)
14 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Bilgisayarınızı, akıllı cep telefonu, tablet bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile azami bir hızda ve muhteşem bir kalite ile uzaktan kontrol edin.

Tüm platformlar için VNC, uzaktan erişim ve uzaktan bakım ile ilgili diğer bilgileri anydesk.com internet sayfasında bulabilirsiniz.

Windows, macOS, Linux, Android ve iOS.

Avantajlar: Hızlı: AnyDesk diğer uzaktan kontrol ve uzaktan bakım yazılımlarından daha hızlıdır.

Bu sayede, tamamen yeni masaüstü uzaktan erişimleri sağlamak mümkündür: video kesme, resim düzenleme, bilgisayar yönetme, çevrim içi ekip çalışması için...

Güvenli: AnyDesk ile bilgisayar uzaktan kontrol, çevrim içi bankacılık, TLS 1.2 ile şifreleme, 2048-Bit RSA Key Exchange ve Erlang teknolojileri gibi mükemmel bir koruma altındadır.

Makul: AnyDesk ile kişisel bilgisayarlara uzaktan erişim özel kullanımlarda ücretsizdir.

AnyDesk ticari amaçlara yönelik olarak gizli ücretler içermeyen ama yine de tüm güncellemelere sahip şeffaf lisans modelleri sunmaktadır.

Kısa kullanma kılavuzu:

1. Bu uygulamayı akıllı telefona veya tablet bilgisayara kurun.

2. AnyDesk' i uzaktaki bir bilgisayarda başlatın. Bunun için, anydesk.com internet sayfamızdan program dosyasını bilgisayara indirin ve orada çift tıklayarak başlatın. Bu noktada size bilgisayarın AnyDesk-ID' si gösterilecektir.

3. Akıllı telefon veya telefonda uygulamayı açın ve oraya AnyDesk-ID' sini girin. AnyDesk nedir? Rakip ürünlerle ilgili olarak akıcı bir resim aktarımı sağladıkları iddia edilmektedir.

Ancak çok hızlı bir uzaktan masaüstü uygulaması olan AnyDesk, bu sözü gerçekten yerine getirmektedir.

Stil sahibi bağımsızlık AnyDesk, ilk uzaktan erişim uygulaması olarak, saatlerce akıcı bir şekilde ve yorulmadan uzaktaki bir kişisel bilgisayar üzerinde çalışabilmeyi sağlayan yeterli bir performansa sahiptir.

Evdeki ya da ofisinizdeki kişisel bilgisayarın tüm programlarını, dosyalarını ve ayarlarını can sıkıcı ağ kurulumunu yapmaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Ve verileriniz nereye aitse orada kalır:

kendi bilgisayarınızda. Basit ortak çalışma Birlikte daha fazlasına ulaşın! AnyDesk çevrim içi ortak çalışma için de çok uygundur.

İki fare imlecinin opsiyonel olarak gösterilebilme özelliği sayesinde metinleri, resimleri ve diğer dokümanları birlikte düzenleme imkanı sağlanmış olur.

Gayet kolay, hızlı ve dosyaları çevrim içi bir hizmete teslim etmek zorunda kalmadan...

Rahatça uzaktan bakım Konforlu bir şekilde yardım etmek çok daha eğlencelidir. AnyDesk, uzaktan yönetmenin ve uzaktan desteğin yanı sıra çok daha fazla şeyi başarır.

Bu ise, onun yalnızca bu alanda parlamayacağı anlamına gelir. Akıcı bir kullanım sağlarken, iş arkadaşınızın yazıcısının kurulumu veya pazarlama departmanının bilgisayarlarındaki yeni CRM araçlarının kurulumu da neredeyse kendiliğinden gerçekleşir.

Ekran yenileme hızı AnyDesk yerel ağ ve birçok internet bağlantısı üzerinden saniyede 60 kare iletim yaparak, diğer uzak masaüstü uygulamalarıyla karşılaştırıldığında çok daha iyi bir performans sunar.

Kişisel bilgisayar ekranlarının çok büyük bir kısmı saniyede 60 kare görüntüleme hızında çalıştığından, AnyDesk ile iletilen görüntülerde hareket akışı da mümkün olduğunca kesintisiz hale gelmiş olmaktadır.

İşte bu sayede AnyDesk, kesintisiz çalışabilmenizi sağlar. Gecikme Uzaktaki bir masa üstünde çalışırken en düşük seviyede gecikme oluşması büyük önem taşır. Gecikme azaldıkça, kontrol edilen PC'nin komutlara verdiği reaksiyon da hızlanır. Yerel ağlarda AnyDesk programının gecikmesi 16 mili saniye gibi fark edilemeyecek bir seviyededir.

Veri trafiği Uzak Masaüstü uygulamasının internet bağlantısı üzerinden kullanılması durumunda belirleyici olan mümkün olan en yüksek bant genişliği değeridir.

Bu durum özellikle, UMTS gibi mobil internet bağlantıları üzerinden yapılan çalışma için geçerlidir. AnyDesk bant genişliği verimi mevcut bant genişliğinin 100 kB/s kısmını kullanarak akıcı işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılar.


Etiketler:

AnyDesk Remote Control indir

uzak bilgisayara bağlanma

uzaktan cep telefonuna bağlanma

uzaktaki bilgisayarı yönetme
AnyDesk Remote Control AnyDesk Remote Control AnyDesk Remote Control AnyDesk Remote Control


Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda

android için vodafone yanımda uygulaması
TextMe Up

TextMe Up

android sms gönderme
Cumhuriyet

Cumhuriyet

cumhuriyet gazetesi android uygulama
Sygic: GPS Navigation

Sygic: GPS Navigation

android navigasyon uygulaması
Yahoo Mail

Yahoo Mail

android yahoo mail
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program