Anki logo Anki 2.1.41

anki-2.1.40-windows.exe
24.7 MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Anki,İngilizce kelime bilginizi artırmak ve bilginizi test etmek için kullanabileceğiniz, geniş veritabanına sahip ücretsiz bir hafıza kartı uygulamasıdır. Dil öğrenirken kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Anki ile kelime bilginizi artırabilir ve bilginizi test edebilirsiniz.


Programda ücretsiz olarak sunulan geniş bir flashcard (deck/deste) olarak adlandırılıyor) kütüphanesi bulunuyor. İstediğiniz çalışma dosyasını yükleyebilir hatta kendi dosyanızı oluşturabilirsiniz. Programla sadece basit metinlerden oluşan hafıza kartları hazırlamakla kalmıyor, resim, video ve ses ekleyerek çalışmalarınızı zenginleştirebiliyorsunuz.

Program akıllı bir öğretme metoduna sahiptir. Günde kaç saat ve ne kadar öğrenme isteğinize bağlı olarak otomatik olarak öğrenme sürecinize uygun kartları seçerek size gösterir.

Programın cep telefonu (iphone, android vs.) ve diğer bilgisayarlarla senkronize çalışabilme özelliği sayesinde tüm ortamlarda öğrenme sürecinize devam edebilirsiniz. 
Anki Türkçe desteğine sahip ancak çeviriler %100 yapılmadığı için programın arayüzünde ingilizce metinlerle karşılaşabilirsiniz. Yeni başlayanlar için kullanımı biraz zor gelebilir.
Anki Resimli Anlatim Anki Resimli Anlatim


gedex

gedex

özel eğitim için interaktif uygu
Hotkey

Hotkey

Hotkey On Parmak Programı
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program
Melodili Okul Zili

Melodili Okul Zili

okul zil programı
Scratch

Scratch

eğlenceli animasyon yapma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Garena Free Fire MAX

keskin nişancı oyunu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü