Anki indir Anki 2.1.40

anki-2.1.40-windows.exe
24.7 MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Anki,İngilizce kelime bilginizi artırmak ve bilginizi test etmek için kullanabileceğiniz, geniş veritabanına sahip ücretsiz bir hafıza kartı uygulamasıdır. Dil öğrenirken kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Anki ile kelime bilginizi artırabilir ve bilginizi test edebilirsiniz.

Programda ücretsiz olarak sunulan geniş bir flashcard (deck/deste) olarak adlandırılıyor) kütüphanesi bulunuyor. İstediğiniz çalışma dosyasını yükleyebilir hatta kendi dosyanızı oluşturabilirsiniz. Programla sadece basit metinlerden oluşan hafıza kartları hazırlamakla kalmıyor, resim, video ve ses ekleyerek çalışmalarınızı zenginleştirebiliyorsunuz.

Program akıllı bir öğretme metoduna sahiptir. Günde kaç saat ve ne kadar öğrenme isteğinize bağlı olarak otomatik olarak öğrenme sürecinize uygun kartları seçerek size gösterir.

Programın cep telefonu (iphone, android vs.) ve diğer bilgisayarlarla senkronize çalışabilme özelliği sayesinde tüm ortamlarda öğrenme sürecinize devam edebilirsiniz. 
Anki Türkçe desteğine sahip ancak çeviriler %100 yapılmadığı için programın arayüzünde ingilizce metinlerle karşılaşabilirsiniz. Yeni başlayanlar için kullanımı biraz zor gelebilir.

Etiketler: ingilizce kelime ezberleme , Anki indir , ingilizce kelime ezberleme , hatırlamayı kolaylaştırma

Damien Elmes indir Bak
Anki indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu