Anghami - The Sound of Freedom logo  Anghami - The Sound of Freedom 5.11.26

android (APK)
18 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Sınırsız müziğe erişmek, tarzınıza uyan öneriler almak ve tüm şarkılarınızı tek bir yerde tutmak mı istiyorsunuz?Bedava sınırsız müzik yayını yapmak, öneriler almak, kendi çalma listelerini oluşturmak ve en sevdiğin şarkıları tek bir yerde mi tutmak istiyorsun?

Anghami, MENA?nın en büyük müzik akışı uygulamasıdır ve ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Milyonlarca Arapça ve Uluslararası şarkı kütüphanesinden ücretsiz olarak keşfedin, yayınlayın ve indirin, günün her dakikası için çalma listeleri oluşturun ve bunları herkesle paylaşın ve bölgedeki podcast'lerin keyfini çıkarın.

Ya da Anghami'nin sizi aşık edecek hazır yapım listeleri ile şaşırtmasına izin verin!

Kişisel müzik kitaplığınızı oluşturun - En sevdiğiniz şarkıları toplayın ve her ruh halinize ve fırsatınıza uygun çalma listeleri oluşturun. İsteğinize göre müzik önereceğiz. Ne kadar çok oynarsanız, öneriler de o kadar iyi olur!

Yeni müzikleri keşfet - En sevdiğin sanatçılardan en iyi şarkılarla uzaklaşmana izin ver, en son sürümleri çal ya da kendi uzman ekibimizin küratörlüğünde çalma listelerini keşfet.

Müzik ruhlarınızı bulun - Tadı size uygun insanlarla yeni müzikler keşfedin. En iyi keşiflerinizi Instagram, WhatsApp, Twitter, Facebook ve Messenger'da paylaşın!

Güncel kalın - En sevdiğiniz sanatçıları takip edin; yeni müziklerinde güncel kalmanızı sağlayacak!

Tüm cihazlarınızda oynayın - Spor salonunda? Android cihazınızda veya Android Wear'de Anghami oynayın! Evde? Chromecast'e veya Android TV'ye bağlanın! Sürme? Android Auto en iyi yardımcı pilottur!

Saf Dolby'de 320Kbps'ye kadar yüksek kaliteli müzik akışı yapın böylece en yüksek kalitede müzik çalın ve çok az veri kullanın.

Tüm bunları BEDAVA edinin ya da Anghami Plus planlarımızdan biriyle en iyi Anghami deneyimini yaşayarak daha fazlasını hedefleyin! Anghami Plus ile müzik indirin, internet olmadan oynayın ve kesintisiz müziğin keyfini çıkarın.

Etiketler:

Anghami - The Sound of Freedom indir

Anghami ndir

android için müzik dinleme uygulaması

android için müzik arama
Anghami - The Sound of Freedom Anghami - The Sound of Freedom Anghami - The Sound of Freedom Anghami - The Sound of Freedom


General Mobile Discovery FM Radyo

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı
MYT Müzik

MYT Müzik

youtube müzik dinleme
4shared Mobile

4shared Mobile

android müzik dinleme ve indirme
Spreaker Studio

Spreaker Studio

android üzerinden radyo yayını
Simple Voice Changer

Simple Voice Changer

android ses değiştirme
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program