ZooCraft: Animal Family logo ZooCraft: Animal Family 9.0.2

android
89 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Zoocraft ile hayallerinizin hayvanat bahçesini inşa edin ve dünyanın her yerinden hayvanlarla ilgilenin! ZooCraft sizi sevimli hayvanları kurtarmaya ve heyecan verici maceralara atılmaya davet ediyor!


ZooCraft dünyası: Hayvan Ailesi parlak ve sürprizlerle dolu! Hayvanat bahçenizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve onu pandalar, çitalar, yunuslar ve hatta orkalar için sevgi dolu bir yuva haline getirebilirsiniz. Sihirli laboratuvarda eğlenceli deneyler yapın ve yeni türler keşfedin. Ziyaretçileriniz ne yaptığınızı görmekten mutluluk duyacaklar!

Kendi Eşsiz Hayvanat Bahçenizi İnşa Edin!
Hayalinizdeki hayvanat bahçesini şimdi ücretsiz olarak inşa etmeye başlayın! Hayvanlarınız için yaşam alanları kurun. Dondurma tezgahları, restoranlar ve hediyelik eşya dükkanları ekleyin. Hayvanat bahçesini ağaçlar ve çiçeklerle kendi tarzınıza göre dekore edin ve ziyaretçilerinizi karşılarken onu gerçekten unutulmaz kılın!

Sevimli Hayvanlara Yardım Edin!
Hiç alışılmadık bir hayvanı evcil hayvan olarak tutmak istediniz mi? Bu senin şansın! Ancak ZooCraft'ta topladığınız hayvanlar sadece evcil hayvanlar değil, barınak ve bakıma ihtiyacı olan vahşi hayvanlardır. Onlar hakkında eğlenceli gerçekleri öğrenin ve hayvanat bahçenizi gezegendeki en iyi hayvanat bahçesi yaparak onlara mutlu bir yaşam verin!

 Laboratuvardaki Şaşırtıcı Yeni Türleri Keşfedin!
Sihirli laboratuvarda 2 hayvanın genlerini birleştirerek yeni türler oluşturun. Bu eşsiz üreme süreci, nadir ve egzotik hayvanlar yaratmanıza izin verecektir. Sevişme hayvanat bahçesinin ötesinde düşünün ve ejderhalar ve grifonlarla büyülü bir evcil hayvan dünyasına girin!

Ziyaretçilere Hoş Geldiniz ve Bir Hayvanat Bahçesi Kralı Olun!
ZooCraft tam bir hayvanat bahçesi simülatörüdür - hayvanlara bakmanın yanı sıra ziyaretçilerinizi beslemeniz ve onlara bakmanız gerekir! Ziyaretçilerinizin eğlenmesi için halka masalar, balon standları ve ramen dükkanları inşa edin. Bir ziyaretçi kaybolursa, gitmeleri gereken yere dokunun ve sizi ödüllendirsin!

Arkadaşlarınızın Hayvanat Bahçelerini Ziyaret Edin!
Diğer oyuncuların hayvanat bahçelerinin sizinkiyle nasıl karşılaştırıldığını görmek ister misiniz? Otobüse atlayın ve bir yolculuğa çıkın! Arkadaşlarınıza, inci şeklinde daha fazla oyun içi para birimi üretmesi için Dostluk Kabuğunu sulayarak yardım edin - ve onlardan aynısını vahşi yaşam parkınız için yapmalarını isteyin!

Etkinlikler Sırasında Eğlenceli Görevleri Tamamlayın!
ZooCraft: Animal Family'de asla aynı eski hikaye değil - özel görevler can sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olacak! Veteriner Zoe ile bir adaya seyahat edin, bir veteriner hastanesini onarın ve gizemli bir hayvanı kurtarın. Tatil etkinliklerine katılın ve ödül olarak özel süslemeler kazanın. Yeni ve heyecan verici bir şey her zaman köşede!
ZooCraft: Animal Family ZooCraft: Animal Family ZooCraft: Animal Family ZooCraft: Animal Family


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu