War Machines: Best Free Online War indir War Machines: Best Free Online War 5.16.3

android
88 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Tankını seç, düşman ordusunu yen ve savaşı kazan!
War Machines, en çok patlamanın yaşandığı, ücretsiz bir çok oyunculu ordu oyunu! Online aksiyonda, diğer bir orduya karşı destansı savaşlara katılıp güçlü tanklar kullan. Bu askeri oyun, savaş ve harp oyunu tutkunları için tasarlandı.

Dünyanın dört bir yanındaki ordularla savaşıp askeri tankınla savaşı kazanarak herkese hükmet ve tank dünyasının en büyük tank komutanı ol.

SÜRATLİ ATIŞ OYUNU
3 dakikalık online aksiyonda savaşı kazanmak için tek yapman gereken, muharebede gürleyerek indirebildiğin kadar tankı indirmek!

KENDİ ÜLKENİN ORDUSUNU SAVUN

Yabancı ülkelerden gelen orduya karşı ülkenin onurunu savun. Çin, ABD, Rusya, Japonya ve daha birçok yerden gelen tanklarla atış yap. Bu çok oyunculu savaşta tanklardan oluşan kocaman bir dünya var!

İKİ PATLAMA DOLU SAVAŞ MODU

Takım bazlı muharebelerde ya da herkesin tek başına savaştığı ordu savaşında oyna.

SEMBOLİK TANKLAR

Geniş yelpazedeki güçlü savaş makineleri arasından tankını seç ve tıpkı gerçek savaşta olduğu gibi, savaşı kazandıracak kararlar ver. Hafif tank Gök Gürültüsü'nü seçip düşman hattında hızlıca keşif yaparak savaş istihbaratı topla. İstersen, tankların en ağırı Panzer'i seçip düşmana askeri öfkeni tattır.

DESTANSI TANK YÜKSELTMELERİ

Yeni destansı tankların kilidini açıp yükselterek onları birer tank yıldızı haline getir! Tanklarını özelleştirerek düşmana kim olduğunu göster. Ordu oyunlarının en iyi tank komutanı olmaya hazır mısın? Haydi, silah başına!

KEŞFEDİLECEK FARKLI SAVAŞ MEYDANLARI

Avrupa şehirleri, endüstriyel bölgeler ve sahipsiz topraklar gibi farklı ve çok oyunculu savaş meydanlarında düşmanlarınla savaşıp onları vur. Savaş meydanını tanı ve düşmanının ordusunu alt et
 War Machines: Best Free Online War

War Machines: Best Free Online War

War Machines: Best Free Online War

War Machines: Best Free Online War


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama