Video Maker Video Editor Clipvue indir Video Maker Video Editor Clipvue 3.4.1

os.music.pictures&hl=None
25 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Clipvue Video Maker ve Video Editor, şık videoları ve sosyal ağlarınıza anında paylaşım yapmak için en kolay ücretsiz video düzenleme aracıdır. Asgari işlemlerle, sihirli efektler, harika filtreler, popüler temalar, özel doodle, sıcak müzik ile birlikte harika bir video gösterilecek. Video Maker'ı şimdi indirin ve film uzmanı olun!

Temel Özellikler
-  Clipvue Profesyonel Düzenleme Aracı:
Video Maker / Güzellik Kamerası / Fotoğraf Düzenleyici, video klipleri kesmek / birleştirmek / kırpmak / bölmek / tersine çevirmek / kopyalamak / dönüştürmek / sıkıştırmak / kolajlamak ve birleştirmek için en iyi araçları sunar.
PartsVideo parçalarını kesebilir, galeri veya albümünüzdeki görüntüleri birleştirebilir, fotoğrafları kopyalayabilir, kaliteden ödün vermeden videoyu sıkıştırabilir, yeniden boyutlandırmak için videoyu yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

-  Monoton Malzeme:
Perfect Mükemmel yanılsama / beyaz Noel / değerli not içeren 100 ayrıntılı ücretsiz temalar.
Video Maker, fotoğraflarınızı ve kliplerinizi göz alıcı videolara dönüştürerek sosyal medyada dikkat çekmenizi ve Instagram'da daha fazla beğeni almanızı kolaylaştırır.

Fully binlerce lisanslı müzik. Yerel şarkıları cihazınızdan da ekleyebilirsiniz. Kapsamlı çevrimiçi katalog ve yerel müzik videolarınızı eğlenceli ve popüler hale getirir.
VideoVideoyu daha da serinletmek için kendi sesinizi bile kaydedebilir ve kullanabilir veya ses efektlerimizi kullanabilirsiniz.

-  Sıcak Filtreler ve Güzellik Kamera ve Sevimli Çıkartmalar:
StÇarpıcı gerçek zamanlı popüler filtrelerin bir koleksiyonu, videolarınızı benzersiz kılar. Koleksiyonunuzdan müzikle video ve resim kolajı yapın.
Default varsayılan güzellik efektleri vermek için otomatik güzelleştirmek işlevi sağlamak için güzellik kamera var. Vücudunuzu güzelleştirebilir ve el ile yüzleşebilirsiniz.

Istic Sanatsal Altyazılar.
Video Yapıcı'da seçim yapabilmeniz için çeşitli metin stilleri ve yazı tipleri vardır. Videonuzu ve slayt gösterinizi renklendirmek istediğiniz her şeyi bile çizebilirsiniz. Ayrıca, altyazınızın haber / fade out / crack / thunder gibi farklı 3 boyutlu efektlerini seçebilirsiniz.

Serin efektlerle en iyi video düzenleyici / film yapımcısı
Video Her video klibin veya görüntünün hızını ayarlamak ve kontrol etmek için hızlı hareket / yavaş hareket kullanabilirsiniz. Video Maker ayrıca, komik ve yaratıcı orijinal videolar yapmak için video ters ve video oynatma işlevi sağlar.

- Video to Mp3: Video Maker'ı bir mp3 dönüştürücü olarak kullanabilir ve videonuzun müziğini mp3 dosyasına dönüştürebilirsiniz.

-  Paylaş: Kare temalar ve hiçbir kırpma modu Instagram kullanıcıları için özelleştirildi. Videolarınızı kolayca Facebook, YouTube, Whatsapp, Asma, dudak senkronizasyonu videoları, maksimum uzunluk sınırı olmaksızın dubsmash video olarak paylaşın. Çoklu oranlar desteklenir. Video yapımcısı, profil avatarını güncellemenize ve göz alıcı video ve sıra dışı slayt gösterisi ile size daha fazla takipçi getirmenize yardımcı olur.
Bu tam işlevli film yapımcısı uygulamasında fotoğraf, müzik, metinler, FX efektleri, GIF'ler, çıkartmalar, çoklu müzik, fotoğraf filtreleri, geçişler, ses efektleri ve diğer unsurları içeren bir video oluşturmak kolay ve eğlenceli.
Etiketler: Video Maker Video Editor Clipvue indir , android için video düzenleme uygulaması

Pro Video Editor & Music Video Maker Photo Collage indir Bak
Video Maker Video Editor Clipvue indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu