Trillian logo Trillian 6.4.0.20

android
21 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Trillian, hem bireyler için ücretsiz bir anlık mesajlaşma programı hem de şirketler ve her büyüklükteki sağlık sistemleri tarafından kullanılan güçlü bir iş ve klinik iletişim platformudur. İşte size nasıl yardımcı olabiliriz:
-İŞLETMELER İÇİN: İşletmeniz hala mesajlaşmaya veya hantal e-posta zincirlerine güveniyor mu? Güvenlik ve kontrolden ödün vermeden Trillian'ın modern ve güvenli iş anında mesajlaşmasını çalışan iletişimini modernize etsin.
-SAĞLIK İÇİN İÇİN: Sağlık kuruluşunuzun güvenli anında mesajlaşma ihtiyacı vardır ve Trillian'ın HIPAA uyumlu güvenli mesajlaşma platformu size güvence verdi. Her boyuttaki ekiplerin bankayı bozmadan klinik iletişimi geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.
-BİREYSELLER İÇİN: Gizliliğinizden ödün vermeden aileniz ve arkadaşlarınızla irtibatta kalın. Eşsiz Trillian kullanıcı adınız, mevcut veri planınız ve / veya WiFi?niz üzerinden ücretsiz ve sınırsız mesajlar göndermek için kullanılabilir. Trillian, çalışanların güvenli bir şekilde anlık mesajlaşmasını güçlendirmek veya yalnızca ailenizle ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için arıyorsanız, yardımcı olabilir. Bizi kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz!
Trillian Trillian Trillian


Bundle Breaking News

Bundle Breaking News

android için teknoloji sitelerini takip
Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma
Sygic: GPS Navigation

Sygic: GPS Navigation

android navigasyon uygulaması
Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

android için firefox web tarayıcı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama