Trillian logo Trillian 6.4.0.20

android
21 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Trillian, hem bireyler için ücretsiz bir anlık mesajlaşma programı hem de şirketler ve her büyüklükteki sağlık sistemleri tarafından kullanılan güçlü bir iş ve klinik iletişim platformudur. İşte size nasıl yardımcı olabiliriz:
-İŞLETMELER İÇİN: İşletmeniz hala mesajlaşmaya veya hantal e-posta zincirlerine güveniyor mu? Güvenlik ve kontrolden ödün vermeden Trillian'ın modern ve güvenli iş anında mesajlaşmasını çalışan iletişimini modernize etsin.
-SAĞLIK İÇİN İÇİN: Sağlık kuruluşunuzun güvenli anında mesajlaşma ihtiyacı vardır ve Trillian'ın HIPAA uyumlu güvenli mesajlaşma platformu size güvence verdi. Her boyuttaki ekiplerin bankayı bozmadan klinik iletişimi geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.
-BİREYSELLER İÇİN: Gizliliğinizden ödün vermeden aileniz ve arkadaşlarınızla irtibatta kalın. Eşsiz Trillian kullanıcı adınız, mevcut veri planınız ve / veya WiFi?niz üzerinden ücretsiz ve sınırsız mesajlar göndermek için kullanılabilir. Trillian, çalışanların güvenli bir şekilde anlık mesajlaşmasını güçlendirmek veya yalnızca ailenizle ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için arıyorsanız, yardımcı olabilir. Bizi kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz!
Trillian Trillian Trillian


Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda

android için vodafone yanımda uygulaması
Dergilik

Dergilik

android dergi okuma
Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Yandex.Navigasyon

Yandex.Navigasyon

android trafik yol durumu
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü