Trillian indir Trillian 6.4.0.4

nstudios.trillian.android
21 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Trillian, hem bireyler için ücretsiz bir anlık mesajlaşma programı hem de şirketler ve her büyüklükteki sağlık sistemleri tarafından kullanılan güçlü bir iş ve klinik iletişim platformudur. İşte size nasıl yardımcı olabiliriz:
-İŞLETMELER İÇİN: İşletmeniz hala mesajlaşmaya veya hantal e-posta zincirlerine güveniyor mu? Güvenlik ve kontrolden ödün vermeden Trillian'ın modern ve güvenli iş anında mesajlaşmasını çalışan iletişimini modernize etsin.
-SAĞLIK İÇİN İÇİN: Sağlık kuruluşunuzun güvenli anında mesajlaşma ihtiyacı vardır ve Trillian'ın HIPAA uyumlu güvenli mesajlaşma platformu size güvence verdi. Her boyuttaki ekiplerin bankayı bozmadan klinik iletişimi geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.
-BİREYSELLER İÇİN: Gizliliğinizden ödün vermeden aileniz ve arkadaşlarınızla irtibatta kalın. Eşsiz Trillian kullanıcı adınız, mevcut veri planınız ve / veya WiFi?niz üzerinden ücretsiz ve sınırsız mesajlar göndermek için kullanılabilir. Trillian, çalışanların güvenli bir şekilde anlık mesajlaşmasını güçlendirmek veya yalnızca ailenizle ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için arıyorsanız, yardımcı olabilir. Bizi kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Etiketler: Trillian indir , android için anlık mesajlaşma programı

Cerulean Studios indir Bak
Trillian indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu