TIDAL Music - Hifi Songs, Playlists logo TIDAL Music - Hifi Songs, Playlists

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

 Yüksek kalitede reklamsız müzik ve yüksek kaliteli ses ile müzik akışı deneyiminizi geliştirin. 70 milyondan fazla ses parçası, sınırsız atlama, çevrimdışı oynatma, radyo ve sezgisel keşif ile TIDAL, gerçek müzik meraklıları ve audiophiles için tek müzik akışı hizmetidir.

TIDAL, tek bir yerde bulunan yüksek kaliteli ses, MQA parçaları, 360 Reality Audio ve Dolby Atmos desteğine sahip, sanatçıya ait tek müzik akışı hizmetidir. TV'ler, Amazon Alexa ve tercih ettiğiniz hoparlörler dahil en sevdiğiniz cihazlarda TIDAL'ın keyfini çıkarın. 150'den fazla entegrasyonla, TIDAL sizin kadar bağlantılıdır.

Müzik deneyiminizi geliştirmeye hazır mısınız-  Ücretsiz 30 günlük deneme. İstediğiniz zaman iptal edin.


-  En Sevdiğiniz Tüm Müzikleri Dinleyin - Kendi İsteğinize Göre
Reklamsız, çevrimdışı ve sizin kadar bağlı - tüm türlerde 70 milyondan fazla ses parçası ve 250.000'den fazla video parmaklarınızın ucunda. TIDAL üyeleri aynı zamanda özel müzik, video ve canlı performansları ilk deneyimleyen kişilerdir.
-  Mevcut En Yüksek Kaliteli Ses - HiFi ve MQA
Öncelikle standart tanımlı akış sağlayan diğer hizmetlerin aksine, müziğinizi kayıpsız ses deneyimimiz ve yüksek kaliteli ses kalitemizle sanatçının amaçladığı şekilde dinleyebilirsiniz. Bir HiFi aboneliği ile milyonlarca şarkıyı yüksek kalitede, MQA ve Dolby Atmos ve 360 - - Reality Audio gibi etkileyici ses formatlarında dinleyin.
-  Sizin İçin Kişiselleştirilmiş - Karışım ve Video Karışım
En sevdiğiniz sanatçıları dinleyin ve izleyin ve My Mix ve My Video Mix ile daha fazlasını keşfedin - dinleme alışkanlıklarınıza göre derlenmiş, kişiselleştirilmiş çalma listeleri. Ayrıca çalma listeleri oluşturabilir ve paylaşabilir, sanatçı, parça veya türe dayalı radyo dinleyebilir, sanatçı biyografilerine göz atabilir, benzer sanatçılar bulabilir, çalma sıranızı düzenleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
-  Sevdiğinizden Daha Fazlasını Keşfedin
Yeni müzik keşfetmek önemlidir. İster HiFi'de eski bir favorinizi yeniden keşfetmek ister işe gidip gelmek için yeni favori albümünüzü keşfetmek olsun, TIDAL, ister eski favorilerin kişiselleştirilmiş bir karışımı isterse benzer parçalar için eklenecek öneriler olsun, dinleme alışkanlıklarınıza göre sizinle yeni müzikleri paylaşmak için sezgisel özelliklere sahiptir. oluşturduğunuz oynatma listesi.
-  Sanatçılar Burada Çalışıyor - İnsan Küratörlüğü
İçeriğimiz, müzik uzmanları ve sanatçıların kendileri tarafından el yapımıdır. Orijinal oynatma listeleri, podcast'ler, video dizileri ve belgeseller, yaratıcıları ve onların zanaatını kutluyor. Burada robot yok.
-  Her Zaman, Her Yerde Dinle
İster yolda, şehirde araba kullanırken veya evde en sevdiğiniz hoparlörler veya akıllı TV ile TIDAL cihazlarınızla çalışır. TIDAL Connect ile üçüncü taraf entegrasyonlarına güvenmeden yüksek kalitede müzik akışı yapın.
TIDAL Music - Hifi Songs, Playlists TIDAL Music - Hifi Songs, Playlists TIDAL Music - Hifi Songs, Playlists TIDAL Music - Hifi Songs, Playlists TIDAL Music - Hifi Songs, Playlists


DEHA Music

DEHA Music

müzik indirme programı
General Mobile Discovery FM Radyo

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı
Zuzu

Zuzu

müzik dinle ve indir
MYT Müzik

MYT Müzik

youtube müzik dinleme
NetTube

NetTube

iphone için video indirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma