The Walking Dead logo The Walking Dead 1.5.2

android
104 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Aylaklarla dolu bir dünyada hayatta kalmanın yanı sıra, gelişip zenginleşmek için gerekenlere sahip misiniz? Rick, Michonne, Negan, Ezekiel ve Glenn gibi ikonik çizgi roman karakterleriyle yolunuzun kesiştiği The Walking Dead dünyasına adım atın. Aylak ordularıyla savaşın ve diğer hayatta kalan topluluklara karşı mücadele verin. Uçsuz bucaksız The Walking Dead evrenini keşfederken hayranların en sevdiği yerleri ziyaret edin.

Bir yerleşim alanı kurun, duvarlarınızı koruyun, savunmanızı geliştirin, erzak toplayın, diğer Kurtulanları şehrinizde işe alın, ittifaklar kurun, ordunuzu eğitin, bir lider olarak itibarınızı artırın, diğer oyuncularla savaşın ve en önemlisi HAYATTA KALIN!Oyun özellikleri:
The Walking Dead: Survivors, resmi olarak Skybound çizgi roman serisine dayanan hayatta kalma strateji oyunudur.
Resmi Oyun - Rick, Michonne, Negan ve Glenn gibi unutulmaz TWD karakterleriyle karşılaşın. Aylak ordularından paçayı kurtarın, diğer klanlara gününü gösterin, kendi Şehrinizi kurun, ordunuzu toplayın ve lider olarak itibarınızı artırın.
Strateji Oyunu - Görevleri tamamlamak Şehrinizi korumak ve hayatta kalmak için çok önemlidir. Erzak toplayın, çiftlikleri geliştirin, eğitin, keşfedin, savaşın, yeni kahramanları işe alın ve grubunuzun tıbbi ihtiyaçlarını karşılayın.
Savunma Oyunu - Şehriniz sürekli olarak onu yıkmaya çalışan Aylakların tehdini altındadır ve savunmanızı buna göre oluşturmanız gerekir. Duvarlarınızı güçlendirin, engeller yerleştirin, savunma kuleleri inşa edin, çarpışma gücü olan Kurtulanlarla bir Formasyon oluşturun ve yerleşiminizi Aylak ordusundan ve hayatta kalan diğer düşmanlardan korumak için kendi Kurtulanlarınızın becerilerini stratejik olarak belirleyin!
Sosyal Oyun - Aylaklar sadece tadımlıktı, asıl tehdit Negan ve Kurtarıcılar çetesi! Diğer oyuncularla takım olarak bir Klan kurun. Daha fazla alan işgal etmek ve Negan'a karşı savaşmak için bölgede çeşitli klan binaları inşa edin!
Keşif Oyunu - Yerleşiminizin etrafındaki alanları keşfetmek, yeni bölgelerin, karakterlerin, öğelerin, kaynakların kilidini açmanın ve The Walking Dead dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmenin anahtarıdır. Nereyi keşfetmeli? Bu göreve kimi atamalı? Oraya ulaşınca ne yapmalı? Bunlar bir lider olarak yapmanız gereken seçimlerdir.

The Walking Dead The Walking Dead The Walking Dead The Walking Dead


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama